Contact us here
Aksesuarlar

BA001

LINAK BA001, elektrikli aktüatör sistemleri için 2,15 Ah kapasiteye sahip yüksek performanslı bir batarya çözümüdür. Tekerlekli malzame arabaları, dinlenme koltukları veya TV/monitör stantları için idealdir. LED’li durum göstergesi ve sesli alarm ile donatılmıştır.

BA001

LINAK, çeşitli DESKLINE® ve HOMELINE® sistemleriyle uyumlu olan, batarya kutusu BA001'i geliştirdi.

Batarya kutusu, tekerlekli malzame arabaları gibi mobil uygulamalar veya televizyon koltuğu gibi kablo istenmeyen uygulamalar için son derece kullanışlı bir çözümdür.

BA001, 2,15 Ah kapasiteye sahip yüksek performanslı bir lityum iyon bataryadır. Batarya kutusu, doluluk seviyesini gösteren LED ışıklara ve şarj edilmesi gerektiği zaman bildiren sesli bir alarma sahiptir.

Standart BA001, son derece kompakt ebatlara sahiptir ve bataryanın montajını kolaylaştıran braket ile gelmektedir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
Li-ion batarya ile ilgili sorumluluk reddi

Li-ion batarya kullanan LINAK® ürünleri hakkında önemli bilgi

BA001 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

BA001 kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Li-ion batarya ile ilgili sorumluluk reddi

Li-Ion batarya kullanan LINAK® ürünleri hakkında önemli bilgi

Ekran ve monitör standı çözümleri

Ekran ve monitör stantlarına elektrikli hareket kazandırın, mesajınızı son kullanıcının göz hizasına taşıyarak iletişimi güçlendirin.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Ayarlanabilir yatak ve koltuklara yönelik HOMELINE sistemlerinin ve ürünlerinin çeşitliliğini keşfedin.

LINAK ürünlerine yerleşik Li-ion pillerin herhangi biri veya tümü garanti kapsamında kusurlu bulunursa, LINAK üreticiye yeni bir ürün sağlayacaktır. LINAK, bunun dışında herhangi bir çözüm sağlamayı reddeder. LINAK, Li-ion hücresinin ve LINAK ürünlerini kullanmanın doğasında yatan risk nedeniyle oluşabilecek herhangi bir dolaylı, tesadüfi veya nihai zarar ya da kayıptan, hiçbir durumda ve koşulda sorumlu tutulamaz. Ayrıca; kâr mahrumiyeti, beklenen tasarrufun oluşmaması, müşterimize karşı üçüncü bir tarafça herhangi bir iddia ya da herhangi bir şekilde ticari veya ekonomik kayıp söz konusu olması durumunda LINAK, bu tür zarar veya kayıpların meydana gelebileceği konusunda bilgilendirilmiş olsa bile, her türlü sorumluluğu reddeder.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now