Contact us here
Aksesuarlar

Şarj noktası

TV koltukları için sunduğumuz yenilikçi ve zarif şarj noktası versiyonları bunlardır. Kablo fişlerinin tüm versiyonları ve şarj noktaları, kablonun bir şeye takılması durumunda fişlere zarar vermeyecek ve yaralanmaları önleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Videoyu izleyin: LINAK’tan TV koltukları için aktüatör sistemleri play-icon

LINAK’tan TV koltukları için aktüatör sistemleri. Önceliğiniz konfor olduğunda.

Şarj noktası

Ürününüz, CP001/002/003 şarj noktası üzerinden elektriğe bağlanır. Tüm tasarımlara uyacak şekilde tasarlanmış üç farklı versiyona sahiptir.

CP001, doğrudan güç kablosuna bağlanan jaklı basit bir kablodur. Bu şarj noktası, kompakt ebatlara sahiptir ve dikkat çekmez.

CP002 modeli de jak ile donatılmıştır ve sistem elektriğe bağlandığı zaman yanan bir lambaya sahiptir.

CP003 ise sistem elektriğe bağlandığı zaman yanan bir lamba ile donatılmış manyetik bir şarj noktasıdır. CP003’ün manyetik yapısı, kabloya yanlışlıkla takılmanız durumunda kablonun şarj noktasından hemen ayrılmasını sağlayarak sisteme zarar gelmesini önler.

CP001, CP002 ve CP003 şarj noktaları, ürününüzün elektriğe kolayca bağlanabilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

CP001 ve CP002 modelleri tercihen güvenlik kablosuyla da temin edilebilir. Bu çözüm, kabloya yanlışlıkla takılmanız durumunda sisteme zarar gelmesini önler.

Adobe Acrobat PDF

LA10 sistemi teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Görüntüle

LA10 sistemi kullanım kılavuzu

LA10 sistemi kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, TV koltuklarına yönelik LA10 sisteminin nasıl eşleştirildiğini, ayarlandığını ve kullanıldığını anlatmaktadır.

Görüntüle

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Adobe Acrobat PDF

TV koltukları için aktüatör sistemleri

Ayarlanabilir TV koltukları için geliştirdiğimiz, kablosuz kumandaya sahip güvenilir aktüatör sistemlerimizi keşfedin. Bu sistemi tüm değer zincirini göz önünde bulundurarak geliştirmek için gerekli araştırmaları yaptık.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.