Aksesuarlar

Bluetooth Adapter Bed

Konfor yataklarında kullanılan LINAK aktüatörlerin kablosuz olarak kontrol edilebilmesini sağlayan Bluetooth adaptörü. LINAK’ın Android ve iOS için geliştirdiği Bed Control uygulaması ile mobil cihazınızı kumandaya dönüştürebilirsiniz.

Bluetooth Adapter Bed

Bluetooth ® adaptörü, LINAK ürününüzü bir uygulama veya Bluetooth el kumandası üzerinden kablosuz olarak ayarlayabilmenizi sağlar.

Tek yapmanız gereken, Bluetooth adaptörünü HOMELINE ® kontrol kutunuza veya TD3 ürününüze bağlamak ve uygulamayı indirmek: Uygulamanız artık akıllı telefonunuz veya tabletiniz üzerinden ayarlanabilir.

Bluetooth adaptörü, minimum alan gerektiren, son derece kompakt bir üründür. Montaj gerektirmez, sadece adaptörü yerleştirmeniz yeterlidir.

Bluetooth Adaptörü (Yatak) teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Bed Control uygulaması kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, Bed Control uygulamanızın kurulumu ve kullanımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Bed Control uygulaması – kullanımı kolay ve özelleştirilebilir

Yenilikçi ve alternatif bir kablosuz el kumandası olan Bed Control uygulamasından faydalanın. Uygulamada kendi markanızı kullanın, müşterinize sağladığınız konforun ardında kimin olduğunu net bir şekilde gösterin. Nasıl mı? Uygulamayı kendi markanızla nasıl özelleştirebileceğinizi öğrenmek için broşürümüzü inceleyin.

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.