Contact us here
Teknoloji ve trendler

Ofis alanının verimli ve kullanışlı biçimde tasarlanabilmesini sağlayan ikili masa sistemleri

Günümüz ofislerinde en fazla talep gören uygulamalardan biri ikili masa sistemleridir. İkili masalar, insanların giderek daha dar alanlarda çalışmalarını gerektiren ofislere esneklik kazandırır ve mevcut alandan en iyi şekilde faydalanılabilmesini sağlar.

Ofis alanının verimli ve kullanışlı biçimde tasarlanabilmesini sağlayan ikili masa sistemleri

Ofiste kullanılabilen alandan en iyi şekilde faydalanmak istediğiniz zaman, çok yönlü çözümler önem kazanmaktadır. Onlarca yıldır süren bu trend, günümüz işletmelerinde de önemini sürdürmektedir. Sürekli daralan ofis alanlarından en iyi şekilde nasıl faydalanabilirsiniz? 

CBS News tarafından sağlanan verilere göre, ofislerde çalışan başına düşen ortalama alan 2010 yılında 21 metrekareyken 2017 yılında bu sayı 14 metrekareye düşmüş. Yani, çalışan başına düşen ortalama ofis alanında ciddi bir daralma söz konusu olmuştur.

Tam bu noktada ikili masa çözümleri devreye girer. Masa bağlantı sistemleri ile iki veya daha fazla masayı birbirine bağlayarak kablo, bilgisayar ve separatörlerin ofiste daha az yer kaplamalarını sağlayabilir, ofisin genel görünümüne düzen getirebilir ve temizlik işlerini kolaylaştırabilirsiniz. 

Mevcut ofis alanınızı optimize edin
Çalışma masalarını braketlerle birleştirmenin çalışanlara daha fazla yer sağlamadığı barizdir. Sektörümüz, iletişimi ve çalışmayı kolaylaştırırken, aynı zamanda kullanıcının tercihlerine göre uyarlanabilen eşsiz ikili masa tasarımlarına sahne olmuştur. Tasarım odaklı olan bu ürünler, kullanıcısına çoğu zaman standart açık masa modellerinden daha fazla gizlilik de sağlamaktadır.

Çalışma masasının kullanıcısı için daha fazla seçenek
İkili masa sistemlerine hareket kazandırarak, çalışan odaklı yenilikçi tasarımlarınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Tercihe bağlı olarak ikili masa braketleri ile birlikte temin edilebilen LINAK® DESKLIFT™ kaldırma kolonları gibi ürünler, kullanıcıların oturarak/ayakta çalışmalarına olanak tanıyan ikili masaların tasarımını çok daha kolay hâle getirir.

İkili masa sistemleri kullandığınız takdirde, hem çevrenizdeki kişiler ile etkileşiminizi geliştirebilir hem de teknoloji hayatınızın bir parçası olur. Kazandığınız yeni ofis alanında kabloları ve kullandığınız teknolojileri bir araya toplayabilir, daha az kablo kullanarak mevcut alandan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. 

İkili masanın mobil olması durumunda, batarya ile çalışan kaldırma kolonları kullanarak masanın bulunduğu alanı mümkün olduğunca esnek bir şekilde kullanabilirsiniz. İkili masa sistemi nereye hareket ettirilirse edilsin, kullanıcısı bu sayede her yerde oturarak veya ayakta çalışabilir. 

Genel olarak bakıldığında, geliştirdiğiniz yüksek kaliteli ikili masa sistemleriniz ile ofis tasarımcılarına daha fazla esneklik kazandırabilirsiniz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now