Contact us here
Teknoloji ve trendler

Hareket kazandırmak için geliştirildi

LINAK’ın elektrikli aktüatörleriyle donatılmış yüksekliği ayarlanabilir masalar, günün herhangi bir saati, duruşunuzu sizin için doğru olan şekilde değiştirerek çalışabilmenizi olanak sağlar. Hareket etmek, iyi bir yaşama sahip olmanın anahtarıdır.

Her ofis ortamı birbirinden çok farklı olabilir. Ancak insan vücudunun gereksinimleri aynıdır. Tüm gün boyunca aynı pozisyonda oturmak, sağlımız açısından olumsuz etkilere sahiptir. Diğer birçok hayvan gibi bizim de vücudumuz hareket edecek şekilde tasarlanmıştır. 

Günümüzün otomasyonlu dünyasında, vücutlarımızın düzgün çalışması için gerekli miktarda hareket etmek her zaman kolay olmamaktadır. Çoğumuz, günde 15 saate kadar neredeyse hareketsiz otururuz (arabada, işte, evde, vb.).

Neyse ki kendimizi iyi hissetmemiz ve tüm gün boyunca hareket etmeye devam etmemiz için çeşitli araçlar geliştirildi. 

LINAK’ın elektrikli aktüatörleriyle donatılmış yüksekliği ayarlanabilir masalar, günün herhangi bir saati, duruşunuzu sizin için doğru olan şekilde değiştirerek çalışabilmenizi olanak sağlar.

Bir düğmeye basın ve hareket edin, çünkü hareket hayatın bir parçası. Ayrıca hareketliliğinizi ofise girdiğinizde de sürdürmeniz önemlidir.
Hareket Yaşamaktır. play-icon

Hareket yaşamaktır

Düzenli olarak egzersiz yapmak yeterli değildir play-icon

Düzenli olarak egzersiz yapmak yeterli değildir

Sağlığınız için Ayağa Kalkın play-icon

Sağlığınız için ayağa kalkın

Dosyalar

HAREKET EDİN – Oturarak/ayakta çalışılan masalar iş performansınızı nasıl artırır?

Kullanıcıların oturarak/ayakta çalışmalarına olanak tanıyan elektrikli masalar sayesinde hastalık izinlerinin sayısını düşürün ve modern bir ofis ortamı yaratın. Hem iş verenler hem de çalışanları için cazip bir yatırım.

Ofis çalışanlarının daha sağlıklı olmasını sağlamak (kısa versiyon)

Yüksekliği ayarlanabilir masaların hatırlatma özelliğinin ofis çalışanları üzerindeki etkisini araştıran raporun kısaltılmış versiyonu.

Ofis çalışanlarının daha sağlıklı olmasını sağlamak (tam versiyon)

Yüksekliği ayarlanabilir masaların hatırlatma özelliğinin ofis çalışanları üzerindeki etkisini araştıran rapor.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now