Contact us here
Teknoloji ve trendler

Ayakta durma infografiği

LINAK olarak, gün boyu hareketsiz kalmak yerine arada daha aktif zaman geçirmenizin çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bu infografiklerde, yüksekliği ayarlanabilir masaları kullanmanın önemi hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

İnfografikler – Teknoloji ve Trendler
Çalışma masanızı aktif olarak kullanıyor musunuz?
Yüksekliği ayarlanabilir bir masaya sahip olmak, bunu aktif biçimde kullanmakla aynı anlama gelmemektedir. Testi yapın ve iş günü boyunca yeterince aktif olup olmadığınızı öğrenin.
 
Ergonomi hakkında bilginiz var mı?
Ergonomi, günlük hayatınızın bir parçasıdır ve hala çoğumuz ergonominin ne olduğunu açıklamakta zorlanmaktayız. Bu infografik, ergonomik ofisle ilgili size bazı ipuçları vermektedir.
 
Neler var?
Birçok çalışan, yüksekliği ayarlanabilir masaya sahip olmasına karşın, masanın ayarlanabilme özelliklerini hiç kullanmamaktadır. Bu infografikte, koltuğunuzdan kalkmanızı teşvik edecek üç adım bulunmaktadır.
 
...... biliyor musunuz?
Ayakta durmak, vücudumuzda birçok olumlu etkiye sahiptir. Bu infografiğe bakın ve çalışma günü boyunca ayakta durduğunuz süreyi artırın.
 
Altı adımda daha sağlıklı bir yaşam tarzı
Hareketsiz yaşam, sağlıklı değildir ama değiştirilebilir. Çalışma günü boyunca daha fazla hareket etmenize yardımcı olacak altı adımın verildiği infografiğe bakın.
 
Sağlığınız için ayağa kalkın
Uzun süre oturmaya ara vermenin yararlarını biliyor musunuz? Bu infografiğe bakın ve daha aktif bir çalışma günü için ilham alın
Daha ergonomik bir iş günü için LINAK’tan 6 tavsiye play-icon

Daha ergonomik bir iş günü için LINAK’tan 6 tavsiye

Düzenli olarak egzersiz yapmak yeterli değildir play-icon

Düzenli olarak egzersiz yapmak yeterli değildir

Sağlığınız için Ayağa Kalkın play-icon

Sağlığınız için ayağa kalkın

Dosyalar

HAREKET EDİN – Oturarak/ayakta çalışılan masalar iş performansınızı nasıl artırır?

Kullanıcıların oturarak/ayakta çalışmalarına olanak tanıyan elektrikli masalar sayesinde hastalık izinlerinin sayısını düşürün ve modern bir ofis ortamı yaratın. Hem iş verenler hem de çalışanları için cazip bir yatırım.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now