Contact us here
Teknoloji ve trendler

Karmaşık işleri basitleştirir – Takın ve çalıştırın (Plug & Play™)

LINAK Plug & Play™ çözümleri, ayarlanabilir masaların, tezgahların ya da çalışma istasyonlarının montajını kolaylaştırmanın yanı sıra, zaman tasarrufu sağlar, lojistiği iyileştirir ve verimi artırır.

Tak Çalıştır (Plug & Play™) – Teknoloji ve Trendler
LINAK, piyasadaki en geniş ürün yelpazesine sahiptir. Tüm bileşenlerin birbirine uyumlu olduğu ve birlikte çalışabildiği çözümler geliştirmekte ve sağlamaktayız. Her parçanın uyumlu olduğu,  bir üretici olarak tasarıma, dengeye ve mobilya estetiğine önem vermeye odaklanmanızı sağlayacak gerçek sistemler. 

Bir dünya lideri olarak insanların her gün üzerinde çalıştığı masalar, tezgahlar ve çalışma istasyonları için Plug & Play elektrikli yükseklik ayarlı çözümler sağlamaktayız.

Zaman kazanın ve maddi tasarruf sağlayın
Mutfak ya da çalışma alanı uygulamalarınızda LINAK çözümleri kullanmanın birçok avantajı vardır. Bunlar içinde en bariz olanı, montaj sırasında kazanılan zamandır. LINAK ürünleri, her türlü tasarıma uyum sağlar. Ayrıca ürünler kolay monte edilecek şekilde tasarlanmıştır. 

Her parçanın tüm ürünlerle uyumlu olması da tüm LINAK kolonlarıyla ve aktüatörleriyle, aynı türde kontrol kutusu kullanmanıza olanak tanır. Bu durum, daha az sayıda ürün modeli ve daha az stok gereksinimi sayesinde lojistiğin optimize edilmesine zemin hazırlamaktadır. Aynı zamanda, yönetimi kolaylaştırır, zaman kazandırır ve maddi tasarruf sağlar.

Plug & Play sayesinde sadece takın ve çalıştırın!

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Ofis masaları için Anti-Collision™ çözümü

Yükseklik ayarlı masanızı hem yukarı hem aşağı hareket ederken oluşabilecek hasarlara karşı koruyun. LINAK'ın hassas Anti-Collision ™ çözümlerini keşfedin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now