Teknoloji ve trendler

Ofiste ZERO™ beklemede güç tüketimi teknolojisi

LINAK ZERO™ teknolojisi, ayarlanabilir ofis masaları, iş istasyonları ve mutfak uygulamalarında beklemedeki enerji tüketimini <0,1W gibi düşük bir değerde tutarak CO₂ emisyonlarını en aza indirmektedir.

İklim değişimi konusunda giderek artan toplumsal farkındalık, her türlü cihazda bekleme modundaki enerji tüketiminin neden olduğu CO₂ emisyonlarına daha fazla dikkat edilmesi sağladı. 

İşte bu nedenle LINAK, birçok kontrol kutusu için ZERO™ teknolojisini geliştirdi ve ofis masaları gibi uygulamalarda bekleme modundaki enerji tüketimi için standartları yükseltti.

Fark yaratın ve iklim değişimine karşı adım atın
Yüksekliği ayarlanabilir masalar ve çalışma istasyonlarında, düğmeye basıldığı anda hareket sağlamak için sistemlerin, bekleme modunda bile olsa az miktarda enerji kullanması gerekmektedir. ZERO™ teknolojisi ile bekleme modundaki tipik enerji tüketimini 0,1 W gibi düşük bir değere indirmek mümkün olmaktadır. Ofis masaları, çalışma istasyonları, mutfaklar, tezgahlar ve medya sehpaları için tüm kontrol kutularında ZERO™ teknolojisi standarttır.

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.