Contact us here
Teknoloji ve trendler

PVC-Free™ (PVC İçermeyen) bir çalışma alanı yaratın

LINAK’ın PVC-Free™ ürünleri arasında masalarda, çalışma istasyonlarında ya da mutfak uygulamalarında kullanılabilecek kablolar, kontrol kutuları, kolonlar ve aktüatörlerin, yanı sıra, kontrol panoları sayılabilir.

PVC içermeyen çözümler – Teknoloji ve Trendler
LINAK’ın misyonu bellidir: “Biz hayatınızı kolaylaştırırız”. Ofis masaları, çalışma istasyonları ve mutfaklar gibi birçok tasarım için size en iyi aktüatör sistemlerini sağlayarak bunu başarmaya çalışmaktayız.

Aynı zamanda, iklim değişikliğine ve çevreye de duyarlıyız. LINAK mühendisleri, ürünlerimizi, çevresel etkilerini en aza indirmek için sürekli olarak geliştirmekte ve iyileştirmektedir.

Bunu yapmanın en iyi yollarından biri, PVC olarak bilinen polivinil klorür içeren malzemelerin alternatifi olduğu gerçeğini kabul etmektedir. Pratikte ofis masaları, çalışma istasyonları, mutfaklar gibi birçok tasarımda kullanılabilen tüm LINAK ürünleri, artık standart olarak PVC içermeyecek şekilde sağlanmaktadır. 

Kablolar, kontrol kutuları, kolonlar ve aktüatörler gibi PVC içermeyen ürünlerin yanı sıra kontrol panolarımızın çoğu LINAK PVC-Free™ logosu ile sunulmaktadır. Bu durum üreticilerin, müşterileri için çevre dostu çalışma alanları uygulamaları geliştirmelerine olanak sağlamaktadır.

Biliyor musunuz:
PVC, kablolarda ve elektrikli bileşenlerin kaplamalarında yaygın biçimde kullanılan bir plastik türüdür. Bükülebilmelerini sağlamak için plastikleştirici katkı maddeleri kullanılır ve bu amaçla en çok kullanılan madde, fitalatlardır. Fitalatların, hormonları bozduğu, birçok kronik hastalıkla ilişkili olduğu ve doğum kusurlarına neden olduğu düşünülmektedir. PVC’nin ayrı olarak geri dönüştürülmesi gerekmektedir. Bu durum ekstra maliyet yaratabilmektedir. Yakıldığında ise dioksinler açığa çıkarmaktadır.

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now