Teknoloji ve trendler

LINAK 5-year Warranty™

5 yıllık garanti logosu, üreticilerin ve son kullanıcıların LINAK ürünlerini uzun yıllar sorunsuz biçimde çalıştırmalarını sağlayan, güvenilir bir iş ortağı olduğumuzu ortaya koymaktadır.

5 yıl garantili aktüatör çözümleri
LINAK olarak kaliteli ürünler sunmaktan dolayı gurur duymaktayız. Biz mükemmellikten ödün vermeyiz, sizde vermemelisiniz. Kendimize olan güvenimizi göstermek için aralarında mutfaklar, ofis masaları ve iş istasyonları gibi çeşitli alanlarda kullanılan DESKLINE® ürünlerimiz için 5 yıl garanti vermekteyiz.

Aslında belki de bu garantiye hiçbir zaman ihtiyaç duymayacaksınız. Her LINAK ürünü, zorlu testlere tabi tutulur ve ürünlerimizin DPPM (bir milyon üründe hatalı parça sayısı) değeri çok düşüktür. Bu başarı, yalnızca yüksek kaliteli bileşenlerin kullanılması, yetkin ve deneyimli personelin çalıştığı dünya standartlarında üretim tesislerinin doğal bir sonucu olarak elde edilmektedir.

Bu sayede, kullandığınız LINAK çözümünün ya da sisteminin sorunsuzca çalışacağını yansıtacak şekilde ürünlerimiz için standart olarak 5 yıl garanti veriyoruz.

* 12 aylık garantiyle gelen bataryalar hariç
LINAK DESKLINE’ın son teknoloji üretim tesisleri play-icon

LINAK DESKLINE’ın son teknoloji üretim tesisleri

Dosyalar

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.