Contact us here
Teknoloji ve trendler

LINAK 5-year Warranty

5 yıl garanti logosu, üreticilerin ve son kullanıcıların LINAK ürünlerini uzun yıllar sorunsuz biçimde kullanmalarını hedefleyen güvenilir bir çözüm ortağı olduğumuzun işaretidir.

5 yıl garanti – Teknoloji ve Trendler

5 yıl garanti ile gelen aktüatör çözümleri
LINAK olarak yüksek kaliteli ürünler sunmaktan dolayı gurur duymaktayız. Biz mükemmellikten ödün vermeyiz; siz de vermemelisiniz. Güven inşa etmek ve kendimize olan güvenimizi ifade etmek amacıyla, mutfaklarda, ofis masalarında, iş istasyonlarında ve daha birçok yerde kullanılan tüm DESKLINE® ürünleri için 5 yıl garanti sunuyoruz.*

Bu, DESKLINE ürünlerinin yazılı spesifikasyonlara uygun olduklarına, malzeme veya işçilik açısından kusursuz olduklarına ve kullanım sırasında sorun çıkarmayacaklarına dair üretim tarihlerinden itibaren 60 ay süreyle LINAK garantisi altında oldukları anlamına gelir. Bataryalar yalnızca 12 ay garantiye sahiptir.

Aslında muhtemelen bu garantiyi hiçbir zaman kullanma ihtiyacını duymayacaksınız. Her LINAK ürünü, zorlu testlere tabi tutulur ve ürünlerimizin DPPM (bir milyon üründe hatalı parça sayısı) değeri çok düşüktür. Bu başarı, yetkin ve deneyimli personelin çalıştığı birinci sınıf üretim tesislerinde yalnızca yüksek kaliteli bileşenlerin kullanılmasının doğal bir sonucudur.

Diğer bir deyişle, standart olarak verdiğimiz 5 yıl garantisüresi, LINAK çözümümüzün veya sistemimizin kolaylıkla aşacağını beklediğimiz bir süredir.

*Yalnızca 12 ay garantiyle gelen bataryalar hariç

Dosyalar

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now