Contact us here
Elektrikli bir I/O aktüatörü kontrol eden ve ayarlayan mühendisler

Çevik zihinler için esnek bir I/O™ arayüzü

 - çeşitli endüstriyel uygulamalar için idealdir

Esneklik dendiğinde akıllara LINAK® I/O aktüatör gelir. I/O aktüatör, sunduğu hareket aralığı, giriş kontrolü ve veri çıkışı seçenekleri sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz fonksiyonları tam olarak kontrol edebilmenizi sağlayabilecek sonsuz modifikasyon imkânı sunmaktadır. Yenilikçi karakteriyle dikkat çeken çözüm, giriş seçenekleri sayesinde elektrikli aktüatörün mükemmel biçimde ayarlanıp kontrol edilebilmesini sağlar ve alınan veriler uygulama performansı hakkında önemli bilgiler sunar.

 

Hareket çözümünüzü özelleştirin

LINAK I/O aktüatör, ürünlerinizi yeni inovasyon ve performans seviyelerine taşıyarak daha yüksek kaliteli çözümler sunabilmenizi sağlar. I/O aktüatör kullandığınızda, aktüatörün lineer hareketi tamamen sizin kontrolünüzde olur. Aktüatörü ayarlayıp kontrol ederek, projenizin gerektirdiği hareketleri en hassas şekilde sağlayabilirsiniz. Üretime geçtiğinizde, geliştirme sürecinizde belirlediğiniz gereklilikleri tam olarak karşılayan, özelleştirilmiş bir aktüatöre sahip olursunuz.

 

Harika bir fikri hızlı bir şekilde uygulamaya dönüştürün

Üniversal LINAK I/O arayüzünün sunduğu ezber bozan esneklik sayesinde, yenilikçi aktüatör fikirlerinizi artık daha kolay ve daha esnek bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürün geliştirme süreçleri, bir deneme ve yanılma süreci olan etkili prototipleme ile başlar. I/O’nun kapsamlı özellikleri, yazılım ayarlarınızı her seferinde yeni bir prototip talep etmenize gerek kalmadan tekrar yapılandırma ve test etme esnekliğini sunar. I/O sayesinde üstün hassasiyet, gelişmiş tanılama verileri ve güvenilir çalışma süreleri sunan akıllı aktüatör çözümleri geliştirebilirsiniz.

 
I/O zaman çizelgesi animasyonu
 
 

Tercih ettiğiniz aktüatör: Aynı kalite, farklı seviyeler

Her proje I/O serisinin sunduğu fonksiyonların tümünü gerektirmez. Bu nedenle üç farklı seviyede sunulan modeller arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz: Basic, Full ve Customised.

I/O Basic, entegre H köprüsüne sahip IC’nin tüm avantajlarını sunar. I/O Full’u seçtiğinizde, I/O’nun tüm özelliklerini test edebilir ve öğrenebilirsiniz. I/O Customised, kararlarınızı öğrendiklerinize dayanarak alabilmenizi sağlar. Bu model, işlevsellik ve tasarım ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde önceden yapılandırılmış olarak gelir.

 
 
 

Basic
IC’nin tüm avantajlarını sunan temel işlevselliğe sahiptir

Full
Tam versiyonun sunduğu tüm özellikleri keşfedebilmenizi sağlar

Customized
İşlevsellik ve tasarım açısından ihtiyaçlarınıza göre önceden yapılandırılmıştır


 

Actuator Connect™ yapılandırma aracı
- Kablolu veya kablosuz Bluetooth® bağlantısı

Tık işareti simgesi

Tık işareti simgesi

Tık işareti simgesi

 

Full modele yükseltin
- Doğrudan Actuator Connect™ üzerinden

Tık işareti simgesi

Tık işareti simgesi

 

Adjust movement simgesi
  

Kilit simgesi

Kilit simgesi


Diagnostics simgesi
  

Kilit simgesi

Kilit simgesi


Monitor simgesi
  

Kilit simgesi

Kilit simgesi


Parallel simgesi
  

Kilit simgesi

Kilit simgesiKalkan simgesi
  

Kilit simgesi

Kilit simgesi


Daha fazla seçenek

 

Uygulamanız için gelişmiş özelliklerle donatılmış bir çözüm

Actuator Connect™ yapılandırma aracını bilgisayarınıza yükleyin, parametreleri yapılandırın ve aktüatörün hareketlerini izleyin.

Yapılandırma aracı, aktüatörlerinizi tam istediğiniz fonksiyonlara göre özelleştirebilmenizi ve lineer hareketlerini tam olarak kontrol edebilmenizi sağlar.

Actuator Connect’in sunduğu bazı yapılandırma seçeneklerini aşağıda öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler, ihtiyaçlarınıza uygun bir hareket çözümü geliştirmenizde ve uygulamanıza kusursuz bir şekilde entegre etmenizde yardımcı olur.

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Bir aktüatörü inceleyen iki mühendis play-icon

I/O™ aktüatörler ile yüksek beklentileri karşılayan lineer hareketler

Dosyalar

I/O™ broşürü

Üniversal LINAK I/O arayüzünün sunduğu ezber bozan esneklik sayesinde, yenilikçi aktüatör fikirlerinizi artık daha kolay ve daha esnek bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

I/O™ arayüzü kullanıcı kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu size LINAK I/O arayüzümüzün işlevselliği hakkında bilgi verecektir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now