Contact us here

Actuator Connect™ ile aktüatör deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın

Hareket çözümünüzü özelleştirmek, LINAK® Actuator Connect yapılandırma aracı sayesinde hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

Actuator Connect kolu ve dizüstü bilgisayar

 

Geleneksel bir aktüatörün görevi, belirli bir hızda ileri ve geri doğru hareket etmektir. Ancak gelişmiş özelliklere ve daha fazla kontrol seçeneğine olan talep giderek artmaktadır. LINAK aktüatörleri düşündüğünüzden daha akıllıdır ve Actuator Connect sayesinde lineer hareketi tamamen sizin kontrolünüze bırakır.

 

Esnek ürün geliştirme süreçleri

Actuator Connect ile, prototipinizi önceden herhangi bir yazılım özelliği belirtmeden yapılandırabilir ve test edebilirsiniz. Bu sayede esnek bir ürün geliştirme süreci sağlanır ve ilk fikirden nihai çözüme kadar olan süreç hızlandırılır.

Actuator Connect’in sunduğu bazı yapılandırma seçeneklerini aşağıda öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler, ihtiyaçlarınıza uygun hareket çözümünü geliştirip uygulamanıza kusursuz bir şekilde entegre etmenizde yardımcı olur:

  • Veri geri bildirimi türleri ve ölçeklendirme
  • Sanal limitler
  • Soft start ve soft stop
  • Akım limitleri
  • Ayarlanabilir hız
  • Konum seçenekleri
 
 

Actuator Connect™ yazılım simgesi

LINAK®’ın IC Integrated Controller™ aktüatörleri esnektir ve müşterinin özel istekleri doğrultusunda yapılandırılabilir.

Actuator Connect™ yapılandırma aracının en yeni ücretsiz sürümünü buradan indirmek için kaydolun.

 
 

Kaliteyi ve performansı artırın

LINAK, etkileşimde bulunan bileşenler hakkında bilgi sağlayan verilerin kaliteyi ve performansı yükseltmede son derece önemli olduğunun bilincindedir.

LINAK Actuator Connect yapılandırma aracının güç tüketimi, sıcaklık, konum vb. hakkında sunduğu grafikler, prototip aşamasında özellikle önemli olabilmektedir.

Yapılan ilk hesaplamaların aktüatörü istendiği gibi yapılandırıp yapılandırmadığını test sürüşleri ile tespit edebilirsiniz.

Edindiğiniz verileri analiz ederek, aktüatörün uygulamanıza uygun olup olmadığını görebilir ve aktüatörün hizmet ömrünü uzatacak yumuşak hareketler sağlaması için hangi ayarları yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Aktüatörle ilgili genel bilgilerin (tip, konum, son bilinen durum vb.) ve saklanan tüm geçmiş verileri (hata günlükleri dâhil) özetleyen kapsamlı kullanım verilerinin yer aldığı eksiksiz bir rapor PDF dosyası olarak indirilebilir.

PDF dosyasında aynı zamanda kablolama şeması ve yapılandırma bilgileri de yer alır.

 

Gereksiz kesinti sürelerini önleyin

LINAK, çalışma sürelerinin ne kadar önemli olduğunun ve çalışmayan bir aktüatörün en kısa sürede onarılması veya değiştirilmesi gerektiğinin bilincindedir.

Aktüatörü bağladığınızda aktüatörün durumu anında tarafınıza bildirilir.

Kesintilerin tolere edilemeyeceği uygulamalarda sorun giderme işlemlerinizi kolaylaştırmak amacıyla hata kodlarını dijital ortamda okuyabilirsiniz.

Aktüatörde bir hata oluştuğunda, kesintiyi tetikleyen neden tam olarak tespit edilebilir. Mevcut durum bilgisi ve tanılama sistemi sayesinde kesinti süreleri kısaltılabilir.

Sistemdeki sorunların kolayca giderilebilmesini sağlayan çözüm, zamandan tasarruf sağlar ve gereksiz yere parça değişimine gerek bırakmayan sorun çözme yöntemleri sunar.

 

Kullanım (uyumluluk)

Actuator Connect yapılandırma aracı, yalnızca Microsoft Windows işletim sistemleriyle uyumludur.

Yapılandırma aracı, I/O™ arayüzü ile donatılmış IC™ aktüatörler ile kullanılabilir. Tercihe bağlı olarak USB kablosu ile veya Bluetooth® üzerinden kablosuz olarak bağlanabilir.

I/O arayüzümüz hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Actuator Connect’in sunduğu seçenekleri keşfedin

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now