Teknoloji ve trendler

Care For Tomorrow Today (Yarını Bugünden Düşünün)

Care for Tomorrow Today™ (Yarını Bugünden Düşünün) LINAK’ın düşünce tarzlarından biridir. Bu düşünce tarzı, hepimizin geleceği düşünmesini ve birlikte, dünyanın her yerindeki hastalar ve bakım personeli için güvenliği, konforu ve ergonomiyi geliştirmenin yollarını bulmamızı gerektirmektedir.

Bakıma gereksinimi olan insan sayısının artmasına karşın bakım personelinin sayısında görülen düşüş, iş akışlarını daha verimli hale getirecek, hastaların konforunu ve güvenliğini artıracak akıllı çözümlere olan ihtiyacın her geçen gün daha acil hale gelmesine neden olmaktadır. İşte bu nedenle LINAK olarak, 'Care for Tomorrow Today' (Yarını Bugünden Düşünün) düşünce tarzını yaptığımız her işte uygulamaktayız.

Geleceğin getireceklerine yönelik düşünmenin çok önemli olduğuna inanmaktayız. Yalnızca bu şekilde önemli farklar yaratacak gelişmiş ergonomik çözümler sağlayabiliriz. Sizin de bu yolculukta bize katılmanızı ümit etmekteyiz.

Olumlu bir fark yaratın
Kendi alanınızdaki uzmanlığınızı bizim Intelligent Care Solutions™ (Akıllı Bakım Çözümleri) ürünlerimizle harmanlayarak Bakımevi tipi hasta tedavi yatakları, tekerlekli sandalyeler, hasta liftleri ve muayene masaları gibi uygulamaları bir üst seviyeye çıkarın. Bunlar hastalar ve bakım personelinin yanı sıra, toplumun tamamı için önemli faydalar sağlayacaktır.

Bu, bizim düşünce tarzımızı en iyi şekilde yansıtmaktadır: 'Care for Tomorrow Today’ (Yarını Bugünden Düşünün).

“Akıllı yataklar gibi akıllı bakım çözümlerinin kullanılması, kullanıcıları gün boyunca daha az ziyaret etmemiz anlamına gelmemektedir. Teknolojideki gelişmeler, ziyaretlerimizi, yardımımızın kullanıcılar açısından daha değerli olduğunda yapmamıza olanak tanımaktadır. Bu durum kullanıcılar, onların yakınları ve bizim açımızdan çok önemlidir.”

Henriette Petersen, Bakım Personeli.

Dosyalar

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.