Aksesuarlar

BAJL

LINAK JUMBO kullanan hasta taşıma sistemleri gibi mobil uygulamalar için Li-ion batarya çözümü. Daha uzun batarya ömrü, çevreye duyarlı ve şarj edilebilir.

Mobil sağlık ekipmanları için LINAK lityum iyon bataryaların avantajları play-icon

Mobil sağlık ekipmanları için LINAK lityum iyon bataryaların avantajları

LINAK’ın elektrikli hasta kaldırma çözümleri ile hastaların güvenli bir şekilde taşınabilmesini sağlayın play-icon

LINAK’ın elektrikli hasta kaldırma çözümleri ile hastaların güvenli bir şekilde taşınabilmesini sağlayın

BAJL

BAJL Li-Ion batarya, JUMBO hasta taşıma ve hasta kaldırma sistemleri ile kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Güvenilir ve yüksek performansa sahip, hafif bir bataryadır.

BAJL Li-Ion batarya, lityum iyon teknolojisine dayanmaktadır. Lityum ion bataryaların çevreye olan etkileri, 4 batarya yerine yalnızca bir bataryanın bertaraf edilmesini gerektirdikleri için düşüktür, bu da daha az pilin taşınması gerektiği anlamına gelmektedir. Ayrıca, daha düşük pil ağırlığı çalışma hayatı ergonomisini de iyileştirmektedir

BAJL Li-Ion kullanımının sağladığı diğer avantajlar

  • Kurşun asit bataryalara kıyasla 4 kata kadar daha uzun ömür
  • Tırnaklı sistem ve LINAK montaj braketi ile kolayca monte edilebilir ve sökülebilir
  • Bataryanın ne zaman şarj edilmesi gerektiği, JUMBO kontrol kutusunda veya el kumandasından bildirilir
  • Kolay ve esnek şarj etme seçenekleri

LINAK ürünlerine yerleşik Li-ion pillerin herhangi biri veya tümü garanti kapsamında kusurlu bulunursa, LINAK üreticiye yeni bir ürün sağlayacaktır. LINAK, bunun dışında herhangi bir çözüm sağlamayı reddeder. LINAK, Li-ion hücresinin ve LINAK ürünlerini kullanmanın doğasında yatan risk nedeniyle oluşabilecek herhangi bir dolaylı, tesadüfi veya nihai zarar ya da kayıptan, hiçbir durumda ve koşulda sorumlu tutulamaz. Ayrıca; kâr mahrumiyeti, beklenen tasarrufun oluşmaması, müşterimize karşı üçüncü bir tarafça herhangi bir iddia ya da herhangi bir şekilde ticari veya ekonomik kayıp söz konusu olması durumunda LINAK, bu tür zarar veya kayıpların meydana gelebileceği konusunda bilgilendirilmiş olsa bile, her türlü sorumluluğu reddeder.

BAJL teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Li-ion batarya ile ilgili sorumluluk reddi

Li-Ion batarya kullanan LINAK® ürünleri hakkında önemli bilgi

Sedye çözümleri

Mobil uygulamalar için eksiksiz işlevsellik, batarya gücü ve konfor. LINAK; sedyelere, tekerlekli yataklara ve diğer mobil uygulamalara yönelik sistem çözümleri sunmaktadır.

Görüntüle

Sağlık sektöründe kullanılan aktüatör sistemleri için BAJL Li-ion batarya

LINAK BAJL Li-ion batarya serisi, güvenilir ve uzun süreli performans sağlayan bir yeşil enerji çözümüdür. Hastanelerdeki mobil uygulama alanları için idealdir.

Görüntüle

Hasta taşıma uygulamaları için aktüatör sistemleri

Güvenli hasta taşıma ve doğru ergonomi. Hasta kaldırma sistemleri üretim, kullanım ve servis sırasında bir adım önde olmanızı sağlayacak. Hastaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi, LINAK için büyük önem taşımaktadır.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.