Contact us here
Masalar

Ofis masaları

LINAK aktüatör sistemleri, yüksekliği ayarlanabilir ofis masalarında en iyi ergonominin sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

Ofis masaları

Ofis masaları için aktüatör sistemleri

Her geçen gün ofiste masasının başında saatler geçiren çalışanların sayısı artmaktadır. Çalışanlar için daha iyi ergonomiye daha fazla önem verilmesi, kuruluşların yüksekliği ayarlanabilir masaları tercih etmesini sağlamaktadır. Ayrıca, yeni çalışma yöntemlerinde, birden fazla çalışanın gün ya da hafta boyunca aynı masayı paylaşması, yeni çalışma masalarına olan talebi arttırmaktadır. LINAK, ofis masaları için geliştirilen çok sayıda aktüatör sistemleri sunmaktadır. Herhangi bir çözümü kullanarak birçok avantaj elde edebilirsiniz.

  • Güvenilir ve yenilikçi aktüatör sistemleri
  • Kolay monte edilebilen, çevre dostu çözümler
  • 30 yılı aşkın deneyime sahip global iş ortağı

Çalışmalar, sırt ağrılarının %95’inin hareketsizliğe bağlı olduğunu göstermektedir. Ofis çalışanlarında kalp rahatsızlıklarına, diyabete ve genel olarak yorgunluğa yol açtığı düşünülen hareketsizlik, tüm dünyada kuruluşların giderek daha fazla önem verdiği konulardan biri halini aldı. İşyerinde hareketlilik ve ergonomik mobilyalara olan talep artmaktadır. Modern elektrikli aktüatör sistemi çözümleri ofis masalarında kullanışlı ve değiştirilebilir ayarlama olanakları sağlamaktadır. Ayrıca çalışanların, sağlıklı ve üretken olmaları için düzenli olarak duruşlarını değiştirme konusunda uyarılmalarına yardımcı olmaktadır.

Güvenilir ve yenilikçi aktüatör çözümleri kullanın
LINAK’ın her ürünü, fabrikadan çıkmadan önce kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. Uygulanan testler, ürünlerin çok az ya da sıfır bakımla dayanıklı olmasına ve uzun hizmet ömrü sunmasına olanak tanımaktadır. Avrupa ve ABD’deki özel üretim tesisleri kalitenin her zaman yüksek düzeyde tutulmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda LINAK çalışanları, PIEZO™ çarpışma önleme sistemi ve Desk Control™ Uygulamaları gibi yenilikçi özellikleri uygulayarak standartları yükseltmek için çalışmaktadırlar.

Kolay monte edilen, çevre dostu çözümler
LINAK’ın ofis masası sistemlerinin çoğu PVC-free™, yani PVC içermeyen malzemelerden üretilmiştir. Aynı zamanda, kontrol kutuları standart olarak ZERO™ teknolojili halde sağlanmaktadır. Yani beklemedeki güç tüketimi 0,1 W’tan daha düşüktür. Hem global hem de yerel anlamda çevreye özen göstermek bizim için öncelikli bir konudur. LINAK çözümlerinin tüm parçaları, birbirine uyacak şekilde geliştirildiğinden, montaj kolaylığı sağlamaktadır. Buna Plug & Play™, yani Tak Çalıştır adı verilir. Aynı zamanda, kolay anlaşılır LINAK Kick & Click™ sistemi montajı daha da kolay hale getirmektedir.

30 yılı aşkın deneyime sahip uluslararası bir iş ortağından yararlanın
Ofis masaları, aynı zamanda hassas ve zarif tasarımlı parçalardır. İşte bu nedenle LINAK, neredeyse her türlü masa tasarımını gerçekleştirebilmenizi sağlayan çok geniş bir ürün portföyü sunmaktadır. LINAK, elektrikli lineer aktüatörler alanında 30 yıldan uzun deneyime sahiptir ve müşterileri ile görüşmelerinde her zaman çok iyi bir dinleyici olmuştur. Son olarak LINAK’ın uluslararası alandaki yaygınlığı sayesinde aradığınız desteği her zaman yakınınızda bulabilirsiniz.

Ayrıntıları göster
Ofis masaları için sistemler

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Desk Frame 1 ile tanışın play-icon

Desk Frame 1 ile tanışın

Desk Frame 2: Montajı kolay masa iskeleti çözümü play-icon

Desk Frame 2: Montajı kolay masa iskeleti çözümü

play-icon

DPG Masa Kumandası – Davranışı şekillendirmek üzere tasarlandı

play-icon

Desk Control App ile oturarak/ayakta çalışmaya uygun masanızı daha verimli kullanın

3 kademeli LINAK High-speed kaldırma kolonlarıyla donatılmış yüksekliği ayarlanabilir masa başında duran ofis çalışanı play-icon

DL PLUS™ High-speed kaldırma kolonları

DL PLUS: Kaldırma kolonları için sade bir tasarım play-icon

DL PLUS: Kaldırma kolonları için sade bir tasarım

Oturarak/ayakta çalışılabilen ofis masasının başında duran bir kadın play-icon

Oturarak/ayakta çalışılabilen masalar ile daha sağlıklı bir yaşam

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler play-icon

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler

Kick & Click play-icon

Kick & Click – Ofis masasının inovatif montajı

Desk Sensor 1 Anti-Collision ünitesi play-icon

Desk Sensor 1 Anti-Collision ünitesi

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

HAREKET EDİN – Oturarak/ayakta çalışılan masalar iş performansınızı nasıl artırır?

Kullanıcıların oturarak/ayakta çalışmalarına olanak tanıyan elektrikli masalar sayesinde hastalık izinlerinin sayısını düşürün ve modern bir ofis ortamı yaratın. Hem iş verenler hem de çalışanları için cazip bir yatırım.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Ofis masaları için Anti-Collision™ çözümü

Yükseklik ayarlı masanızı hem yukarı hem aşağı hareket ederken oluşabilecek hasarlara karşı koruyun. LINAK'ın hassas Anti-Collision ™ çözümlerini keşfedin.

Masa çözümleri

LINAK aktüatör sistemleri, ofis masaları ya da teknik ve endüstriyel iş istasyonları gibi birçok masa türünün yüksekliğinin yumuşak ve düşük gürültülü biçimde ayarlanmasını sağlar.

Ayrıntıları göster

Ofis masalarına yönelik sistemler

Ofis masaları çeşitli şekillerde ve boyutlarda olabilmektedir. Bazıları iki ayaklı, bazıları üç ayaklıdır. Bazılarında dikdörtgen kolonlar kullanılırken, diğerlerinde oval ya da yuvarlak kolonlar kullanılabilmektedir. Tasarımından bağımsız olarak ofis masaları için birçok sistem seçeneği bulunmaktadır. İnline kolonlar ve motor yuvalı kolonlar en popüler iki sistem olarak gösterilebilir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now