Aksesuarlar

Kick & Click™

LINAK Kick & Click™, kaldırıma kolonlu ofis masaları oluşturmanın kolay ve hızlı yoludur. Alet kutuları, vidalar ve cıvatalar geçmişte kaldı.

Desk Frame 1 ile tanışın play-icon

Desk Frame 1 ile tanışın

Desk Frame 1: Ofis masası nasıl monte edilir play-icon

Desk Frame (Masa İskeleti) 1: Ofis masasının monte edilmesi

Kick & Click play-icon

Kick & Click – Ofis masasının inovatif montajı

Kick & Click™

Kick & Click™ sistemi  DESKLIFT kolonlarını masa üstüne monte etmek için akıllı ve kullanışlı bir montaj çözümüdür.

Bu çözüm, çeşitli ofis masaları için mükemmeldir. Montaj, benzersiz Kick & Click çözümü ile gerçekleşir.

Aletleri ve vidaları kullanmadan sistemi kolayca bir araya getirin, akıllıca.

Kick & Click, tüm DESKLINE kolonlarıyla ile uyumlu olan modüler bir konsepttir; masanın tasarımı ise tamamen masanın üreticisine kalmıştır.

Kick & Click standart olarak 3 versiyon ile sunulmaktadır: Kick & Click Adjustable, Kick & Click Fixed ve Kick & Click Base.

Ek olarak, Kick & Click ™, Kick & Click 3. kolon kitine (Kick & Click 3rd leg kit) Kick & Click sistemi ile katılarak büyük üç ayaklı ofis masaları oluşturmak için kullanılabilir.

Kick & Click teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Kick & Click kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, Kick & Click’in nasıl monte ve demonte edildiğini anlatmaktadır. Online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Kick & Click hızlı rehber

Bu hızlı rehber, Kick & Click sisteminin montajını nasıl kolayca yapabileceğinizi göstermektedir. İşlem yalnızca üç adımdan oluşmaktadır.

Kick & Click 3rd Leg Kit hızlı rehber

Bu hızlı rehber, 3 ayaklı bir ofis masasının montajını Kick & Click 3rd Leg Kit ile nasıl kolayca yapabileceğinizi kelimesiz bir anlatımla göstermektedir.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Görüntüle

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Desk Frame 1: Ofis masası nasıl monte edilir

Desk Frame 1: Ofis masası nasıl monte edilir
LINAK® Desk Frame 1 çözümü ile ofis masası iskeletinin ne kadar kolay monte edildiğini öğrenin. 

Bir ofis masası iskeletini monte etmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi içeren, önceden paketlenmiş üç kutudan oluşan bir settir. Kick & Click™ (üst çerçeve), DL SetPack (iki kaldırma kolonu, bir masa paneli, bir kontrol kutusu ve kablolardan oluşur) ve DL Feet.

 

Kick & Click – Ofis masası nasıl demonte edilir?

Bu videoda, bir LINAK® Kick & Click™ yüksekliği ayarlanabilir ofis masasının nasıl demonte edilebileceği gösterilmektedir. Bu işlem hızlı, kolay ve rahat biçimde gerçekleştirilebilir.
Demonte işlemi ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen Kick & Click kullanım kılavuzuna bakın ya da bölgenizdeki LINAK satış temsilcisi ile görüşün.

Kick & Click - Ofis masası kolayca nasıl monte edilir?

Bu videoda, herhangi bir vida ya da alet kullanmadan bir Kick & Click™ yüksekliği ayarlanabilir ofis masasının nasıl kolayca kurulabileceği gösterilmektedir.
Kurulumla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen Kick & Click kullanım kılavuzuna bakın ya da bölgenizdeki LINAK satış temsilcisi ile görüşün.
Lütfen unutmayın: ayaklar ya da masa tablası LINAK tarafından sağlanmamaktadır.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.