Ürün deneyim hikâyesi

Kaliteli çalışma yaşamını teşvik etmek

Dünyanın her yerindeki iş yerlerine hareket kazandırmak amacıyla kurulan bir şirket olan Amerikalı kuruluş KOR Industries, LINAK Desk Control’u kendi ürünlerinde kullanmaya başladı. Yüksekliği ayarlanabilir masalara yönelik özel yazılım, KOR gibi şirketlerin işte sağlığı daha da geliştirmelerini sağlayan özelleştirilebilir bir sürümde sunulmaya başlandı.

KOR Industries, yeni nesil yüksekliği ayarlanabilir masalar üretmek üzere 2015 yılında kuruldu. Marka yeni olmasına karşın tüm ürünler, ofis endüstrisi ve ergonomi konusunda uzmanlar ve teknoloji mühendislerinden oluşan bir ekip tarafından tasarlandı ve üretildi.

Hızla büyüyen bu şirketin misyonu ve motivasyonu müşterilerinin refahını, sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmektir.

Desk Control™’u tasarımınıza adapte edin
LINAK® Desk Control Yazılımı ofis masaları ve iş istasyonları üreticilerinin kullanıcı arayüzlerini özelleştirmesini sağlamaktadır. Bu durum KOR’a, tasarım gereksinimlerini karşılamak üzere Desk Control yazılımının özelleştirilmesinde yardım almak için LINAK ile iletişime geçmesi için ilham verdi.
 
KOR’un kurucu ortağı ve başkanı Tim Dobson, “LINAK’ı dünyanın en iyi ürünlerine sahip olduğu için iş ortağı olarak seçtik. Diğer şirketler, genel marka ve ürün standartlarımızı karşılayamadı,” dedi.
 
“Yaptığımız işlerde ucuza kaçmayız. İnsanların markamızı takdir etmesini, markaya ve onlarla kurduğumuz ilişkilere inanarak ve bize daha fazla müşteri göndermesini isteriz. LINAK, ürünlerimizde kullanabileceğimiz en kaliteli bileşenleri sağlıyor”. 

İşbirlikleri, daha da iyi ürünlerin ortaya çıkmasını sağlıyor
LINAK, yakın işbirliğinin mükemmel çözüme giden en kısa yol olduğuna inanmaktadır. Başlangıcından tamamlanmasına kadar yazılımın özelleştirilmesi süreci çok kısaydı. Tim Dobson, sonuçtan çok memnun kaldı.

“Özelleştirilmiş sürümün en kısa zamanda piyasaya çıkarmamız gerektiğini biliyorduk. LINAK ekibi, bu işi sorunsuz biçimde halletti. Satış, operasyonlar, müşteri hizmetleri birimleriyle doğrudan çalıştık. Herkes çok bilgili ve yardımseverdi. Sanki bir aile gibiydiler.

Daha sağlıklı bir yaşamı teşvik etmek için markanızı kullanın
KOR açısından kişisel takip, sizi proaktif olmak için zorlamaz. Aksine bunun bir yaşam tarzı haline gelmesini sağlar. İleride, henüz girilmemiş pazarlarda akıllı teknolojilerin büyümesine ve müşterilerin yaşam tarzı değişikliklerine erişmesinin sağlanmasına odalanılacaktır. 

LINAK Desk Control, tüm LINAK DESKLINE® sistemlerinde çalışmaktadır. Teknik özellikler ve modern iş yerleri için diğer yenilikçi çözümler için lütfen bizimle iletişime geçin

LINAK, müşterilerine, kullanıcı deneyimini kişiselleştiren ve yüksekliği ayarlanabilir masanızı ayarlayan bir yazılım teknolojisi sağlamak için 2014 yılında Desk Control’u tanıttı. Bu yazılım, size masanızı ayarlamanızı hatırlatmakta, ayakta durduğunuz zamanı ve yaktığınız kalorileri hatırlatmaktadır. Yazılım başarılı oldu ve bunun sonucunda LINAK kısa bir süre önce yazılımın özelleştirilmesi olanağı sunmaya başladı.

LINAK Desk Control – Ayağa kalkmanız gerektiğini hatırlatır! play-icon

LINAK Desk Control – Ayağa kalkmanız gerektiğini hatırlatır

LINAK DESKLINE’ın son teknoloji üretim tesisleri play-icon

LINAK DESKLINE’ın son teknoloji üretim tesisleri

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler play-icon

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler

Dosyalar

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

Hareketlilik broşürü

Yüksekliği ayarlanabilir masaların neden ve nasıl kullanılması gerektiğini açıklayan bir kitapçık.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.