Contact us here
Ürün deneyim hikâyesi

Yeni Kick and Click, müşterilere montaj sırasında zaman kazandırıyor

Yüksekliği ayarlanabilir masa iskeleti üreticisi olan Alman şirketi Giesselmann, LINAK Kick & Click™ sistemini kullanarak masa montajı için harcanan zamanı 10-12 dakika kadar azalttı. 150 masa için ne kadar zaman kazanılabileceğini düşünün!

Müşterimiz Kick & Click ile montaj süresinden tasarruf etti – bir ürün deneyim hikâyesi

LINAK Kick & Click™ sistemi ofis masalarının montajının kolay ve hızlı biçimde yapılmasını sağladı. Kolonların masa tablasına takılması için aletler ya da vidalar kullanılması gerekmemektedir. Montaj sırasında kolonları, standart montaj çözümünde kullanılan 2x6 vida kullanmak yerine sadece istediğiniz noktaya oturtmanız yeterli olmaktadır. 

Yüksekliği ayarlanabilir masa iskeleti üreticisi Giesselmann’da çalışan V. Brokop, yeni Kick & Click™ sistemini test etti. 

Monte edilen her masada yaklaşık 10-12 dakika zaman kazanacağımızı tahmin ediyorum. 10-12 dakika çok görünmüyor olabilir ancak örneğin 150 masalık bir sipariş aldığımızda, kazanılan zaman yaklaşık 25 saat oluyor. Bu önemli bir süre!"

Manuel hataları ortadan kaldırın
Brokop, kazanılan zamanın yanı sıra başka bir avantaj daha olduğunu düşünmektedir. Kick & Click sayesinde  eskiden yapıldığı gibi 12 vida taktığımız montaj sistemindeki manuel hataları ortadan kaldırabilirsiniz. Artık masaları eksik vida ya da bir vidanın masaya yanlış takılması gibi sorunlar olmadan birleştirebilirsiniz.

Daha anlaşılır çözümlerden yararlanın
Aynı zamanda ürünün daha anlaşılır bir yapıda olduğunu, nasıl birleştirileceğini hemen anlamanızı sağladığını da düşünmektedir. Manuel herhangi bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Kick & Click sisteminin parçaları, kolayca yerine oturtulup takılabilmektedir. 

Daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen Kick & Click sayfasına bakın.

 
Kick & Click play-icon

Kick & Click – Ofis masasının inovatif montajı

LINAK Kick & Click – Ofis masası kolayca nasıl monte edilir? play-icon

LINAK Kick & Click – Ofis masası kolayca nasıl monte edilir?

LINAK Kick & Click ofis masası nasıl demonte edilir? play-icon

Kick & Click – Ofis masası nasıl demonte edilir?

Dosyalar

Kick & Click teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now