Contact us here
Malzeme Taşıma

Tugger train çözümleri

LINAK’ın aktüatörleri, tugger train’lerin römorklarına malzeme yüklemede veya yük taşıyıcıları sabitlemede kullanılabilir.

Tugger train

Aktüatörler çekici trenlere yüksek esneklik kazandırıyor

Günümüzde uygulanan yalın üretim konsepti, verimli ve esnek tedarik süreçleri gerektirmektedir. Tugger train’ler, çeşitli yük taşıyıcısı türlerine sahip birbirinden farklı römorklar ile kullanılmaktadır. Kaldırma veya sabitleme işlemlerine yönelik doğru çözümü tasarlamanızda, çeşitli aktüatörler sunan ürün portföyümüz ile size destek olabiliriz. Aşağıdaki özellikleri sayesinde bu tür işler için idealdirler:

  • Yüksek güç yoğunluğu
  • Kolay entegrasyon için standart arayüzler
  • Uzun hizmet ömrü ve güvenilirlik
 
Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bizimle hemen iletişime geçin
 

Yüksek güç yoğunluğu
Tugger train römorklarının ince tasarımları, yüksek güç yoğunluğuna sahip kaldırma ünitesinin kompakt bir tasarıma sahip olmasını gerektirir. LINAK® aktüatörlerin kompakt ve entegre tasarımları, bu römorklar için ideal tercihtir. Aktüatör başına 15.000 N’a kadar itme gücü mevcuttur ve toplam 8 aktüatör paralel sürüş modunda kullanılabilir.

Kolay entegrasyon için standart arayüzler
Yük taşıyıcılarının çeşitliliği, özel tasarımlara hızlı ve kolay bir şekilde Entegre olabilmeleri için standart arayüzlerden faydalanır. Otomatik çekiciler, trenin tümünün kontrol edilebilmesini ve izlenmesini gerektirir. CANbus veya IO-link gibi standart iletişim arayüzleriyle  donatılmış LINAK aktüatörler, bu gereklilikleri karşılamaktadır.

Uzun hizmet ömrü ve güvenilirlik
Üretim tesislerindeki montaj hatları çeşitli vardiyalar ile çalışılır. Bakım ve onarım nedeniyle tugger train kesintilerine vardiya sırasında izin verilmez veya yalnızca nadir kesintilere izin verilir. LINAK’ın Long Life aktüatörleri ve B10 hizmet ömrü hesaplayıcısı, planlı bakım aralıklarına uygun bir aktüatör seçebilmenizi sağlar. LINAK aktüatörler, kapsamlı olarak test edilmiş tasarımları ve yüksek güvenilirlikleri nedeniyle bakım gerektirmez.

Ayrıntıları göster
LINAK elektrikli aktüatör LA36
Malzeme elleçleme 101 – LINAK® Machining’de benzersiz mobil robot çalışıyor play-icon

Malzeme elleçleme 101 – LINAK Machining’de benzersiz mobil robot çalışıyor

play-icon

Fırçasız DC motorlar| Actuator Academy™

play-icon

B10 Life | Actuator Academy™

Dosyalar

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Malzeme yükleme/taşıma işlerimde çalışan mobil robotlara yönelik aktüatörler

Biz, malzeme yükleme/taşıma işlemlerinde kaldırma uygulamalarındaki çözüm ortağınızız. Elektrikli aktüatör çözümlerimizin mobil robotunuz veya endüstriyel ağır vasıtanız için neden ideal bir tercih olduğunu keşfedin.

Malzeme yükleme/taşıma çözümleri

Otomatik depolama ve üretim ortamlarında akıllı ve güvenilir kaldırma çözümleri için elektrikli aktüatörler ve kolonlar.

Ayrıntıları göster

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now