Contact us here
Malzeme Taşıma

Forklift çözümleri

LINAK’ın aktüatörleri, forklift çatallarını kaldırılıp indirmede kullanılabilir.

Forklift

Forkliftler için temiz, verimli ve bakım gerektirmeyen aktüatörler

Palet taşıyıcılar genelde paletlerin dar ortamlarda kısa mesafelerle taşınmasında kullanılır. Kullanımları kolay, enerji tasarruflu ve güvenilir olmaları gerekir. Yağsız ekipman kullanımı, hidrolik yağı sızıntısı nedeniyle kirlilik riskini ortadan kaldırır. Bu, özellikle gıda tesislerinde, ardiyelerde ve üretim tesislerinde önemlidir. LINAK® aktüatörler bu gereklilikleri aşağıdaki özellikleri ile karşılamaktadır:

  • Sıfır bakım gereksinimi ve yağsız
  • Enerji tasarruflu
  • Aralıksız çalışmada uzun hizmet ömürlü
 
Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bizimle hemen iletişime geçin
 

Sıfır bakım gereksinimi ve yağsız
Elektrikli aktüatörlerde, hidrolik sistemlerin aksine hortum ya da pompa kullanılmaz. Bu sistemlerde, yağ dökülmeleri yaşanmaz, enerji verimliliği yüksektir ve bakım gereksinimi yoktur. Yalnızca birkaç kablolu kompakt aktüatör tasarımımızın montajı çok daha kolaydır. LINAK Ar-Ge’si tarafından yürütülen kapsamlı testler , ürünün dayanıklı, güvenilir ve uzun ömürlü olmasını garantiler.

Enerji tasarruflu
Elektrikli aktüatörlerimizv 24 V veya 48 V batarya voltajı ile çalışabilir. Gerilimin doğrudan mekanik enerjiye dönüşmesi ve yalnızca gerektiğinde kullanılması, hidrolik sistemlerden çok daha enerji tasarruflu olmasını sağlamaktadır.

Aralıksız çalışmada uzun hizmet ömür
LINAK Long Life aktüatörler, bakım gerektirmeden aralıksız çalışabildikleri için bakımları forkliftin periyodik bakımı ile aynı zamanda yapılabilir. B10 hizmet ömrü hesaplayıcısı öngörülen kullanım koşullarında ürünün ömrünü tahmin etmek amacıyla kullanılabilir ve bu sayede ne zaman bakım gerektireceği öngörülebilir. Dolayısıyla bakım zamanı planlamabilir ve aralıksız çalışma süresi yüksek tutulabilir.

Ayrıntıları göster
LINAK elektrikli aktüatör LA36
Malzeme elleçleme 101 – LINAK® Machining’de benzersiz mobil robot çalışıyor play-icon

Malzeme elleçleme 101 – LINAK Machining’de benzersiz mobil robot çalışıyor

play-icon

Fırçasız DC motorlar| Actuator Academy™

play-icon

B10 Life | Actuator Academy™

Dosyalar

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Malzeme yükleme/taşıma işlerimde çalışan mobil robotlara yönelik aktüatörler

Biz, malzeme yükleme/taşıma işlemlerinde kaldırma uygulamalarındaki çözüm ortağınızız. Elektrikli aktüatör çözümlerimizin mobil robotunuz veya endüstriyel ağır vasıtanız için neden ideal bir tercih olduğunu keşfedin.

Malzeme yükleme/taşıma çözümleri

Otomatik depolama ve üretim ortamlarında akıllı ve güvenilir kaldırma çözümleri için elektrikli aktüatörler ve kolonlar.

Ayrıntıları göster
Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now