Contact us here
Hastanede tedavi

İnkübatör

Hastanelerdeki yenidoğan yoğun bakım üniteleri, sağlık personelinin prematüre ve hasta doğan bebeklere bakabilmesi için optimum koşulları sağlaması gerekir. LINAK’ın aktüatör sistem çözümleri sayesinde, yenidoğanlar için güvenli ve sakin bir ortam ve sağlık personeli için en uygun çalışma koşulları sağlanabilir. Bunun için inkübatörlere hareket, daha fazla güvenlik ve dijital hizmetlerle bağlantı kazandırıyoruz.

Hastanede LINAK’ın lineer aktüatörleriyle donatılmış neonatal inkübatör

İnkübatörler için sistem çözümleri

Her türlü inkübatör, kullanıcıya konfor ve güvenlik sağlamanın yanı sıra tıbbi personele ideal ergonomik çalışma koşulları sunabilmelidir. İnkübatörler, sağlık uzmanlarını destekleyen çeşitli hareket seçenekleri ve fonksiyonlarla donatılabilir. Rahat bir tedavi sağlanabilmesi, her durumda güvenli ve sessiz bir hareket çözümü gerektirir.

LINAK®’ın elektrikli aktüatör sistemleri, aşağıdakiler sayesinde yenidoğan inkübatörlerine daha fazla değer kazandırabilir:

  • Hareket esnekliği sayesinde tasarımda daha fazla özgürlük
  • Hasta için daha fazla konfor ve güvenlik
  • Uzaktan erişilebilirlik sunan OneConnect™, daha uzun süre kesintisiz kullanım sağlar
 

Hareket esnekliği sayesinde tasarımda daha fazla özgürlük

LINAK’ın elektrikli lineer aktüatör sistemleri, modüler bir platform üzerine inşa edilmiştir ve yenidoğan bakımına mümkün olan en iyi şekilde uyum sağlayabilmek amacıyla ölçeklendirilebilir performans sunar.

LINAK, hastanelerin neonatal inkübatör uygulamalarına temel ve gelişmiş sistem çözümleri, hareket modelleri ve eş zamanlı hareket gibi birçok hareket seçeneği sağlamaktadır. Optimum özellikli bir inkübatör, düzgün ve hassas hareket ve konumlandırma fonksiyonları gerektirir.

 

Hasta için optimize edilmiş konfor ve güvenlik

Birden fazla inkübatör pozisyonu seçeneği, hem yeni doğan bebek hem de sağlık personeli için masanın mükemmel ergonomik konuma ayarlanabilmesini mümkün kılar. İnkübatörün kolay ayarlanabilmesi her durumda konfor ve güvenlik sağlar.

 

Uzaktan erişilebilirlik sunan OneConnect™, yatağın daha uzun süre kesintisiz kullanılabilmesini sağlar

LINAK, sorunsuz çalışan güvenilir ve uzun ömürlü ürünleriyle bilinmektedir. Yüksek verimlilik, optimum sistem çözümleri ve güvenilir bir teknik destek gerektirir. Servis verilerine dünyanın her yerinden hızlı ve etkili bir şekilde erişebilmenizi sağlayan LINAK OneConnect, sorunların uzaktan giderilebilmesini ve diyaliz koltuğunun daha uzun süre kesintisiz kullanılabilmesini sağlar.

Ayrıntıları göster

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now