Contact us here
Aksesuarlar

MJB5 Plus Yatak Altı Aydınlatması (dâhilî)

MJB5 Plus modüler bağlantı kutusu, OpenBus™ kontrol kutuları ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. LED Yatak Altı Aydınlatması’na sahiptir ve IPX6 Washable DURA™ standardında koruma sağlar. Birden çok kumanda kullanılan sistemler için idealdir.

MJB5 Plus Yatak Altı Aydınlatması (dâhilî)

MJB5 Plus modüler bağlantı kutusu, OpenBus™ kontrol kutuları ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

MJB5 Plus, sisteme birden fazla el kumandasının ve hemşire kontrol panelinin bağlanabilmesini sağlar. Ayrıca cihaz şarj etmek veya Yatak Altı Aydınlatması (UBL) ve üçüncü taraflarca geliştirilmiş çeşitli ürünler bağlamak için de kullanılabilir.

MJB5 Plus – UBL (dâhilî) ve anahtar Girişi, versiyon 505-010 ve 505-020 ile
MJB5 Plus, Yatak Altı Aydınlatması (UBL) ve haricî anahtar için kullanılabilecek 2 anahtar girişi , S1 ve S2 olmak üzere üç seçenek sunan bir modüler bağlantı kutusudur.

UBL
MJB5 Plus’a bağlanan UBL, hasta gece yataktan çıktığı zaman yolunu aydınlatır ve diğer hastaları rahatsız etmeden yatağını kolayca bulabilmesini sağlar.

MJB5 Plus, gövdesine entegre edilmiş LED sayesinde kolay bir kullanıma sahiptir.

Haricî anahtar (S1/S2)
Müşteri, MJB5 Plus’a doğrudan bir anahtar bağlayabilir. Bu bağlantı, özelleştirilmiş bir anahtar veya kumanda için kullanılabilir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
MJB5 Plus Yatak Altı Aydınlatması (dâhilî) teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Accessories user manual

This user manual will tell you how to install, use and maintain your LINAK electronics.

MJB5 Plus: Modüler Bağlantı Kutusu

MJB5 Plus modüler bağlantı kutusu, LINAK® OpenBus™ kontrol kutuları ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu kontrol kutusu, aktüatör sisteminizi birden fazla el kumandasının veya refakatçi kontrol ünitesinin bağlanabilmesini sağlar.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now