Contact us here
Aksesuarlar

MJB5 Plus Ağ Geçidi

MJB5 Plus, OpenBus™ kontrol kutuları kullanan lineer aktüatör sistemleri için modüler bir bağlantı kutusudur. Ağ geçidi versiyonu, uygulamayı hastanenin altyapısına bağlayarak hemşire çağırma veya “Yataktan Kalktı” fonksiyonların kullanılabilmesini sağlar.

MJB5 Plus Ağ Geçidi

MJB5 Plus modüler bağlantı kutusu, OpenBus™ kontrol kutuları ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

MJB5 Plus, sisteme birden fazla el kumandasının ve hemşire kontrol panelinin bağlanabilmesini sağlar. Ayrıca cihaz şarj etmek veya Yatak Altı Aydınlatması (UBL) ve üçüncü taraflarca geliştirilmiş çeşitli ürünler bağlamak için de kullanılabilir.

MJB5 Plus – versiyon 504-010 ve 504-020
MJB5 Plus, hastanenin veya bakımevinin altyapısına gelen anahtar girişi bildirimlerini (örn. hizmet/hemşire çağrı sistemleri üzerinden) birbirine bağlayabilen basit bir ağ geçidi arayüzüdür.

Bildirimlerin yalnızca servis bilgisi olarak kullanılması ve acil durumlar için kullanılmaması gerektiğini lütfen göz önünde bulundurun.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
MJB5 Plus Ağ Geçidi teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Accessories user manual

This user manual will tell you how to install, use and maintain your LINAK electronics.

MJB5 Plus: Modüler Bağlantı Kutusu

MJB5 Plus modüler bağlantı kutusu, LINAK® OpenBus™ kontrol kutuları ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu kontrol kutusu, aktüatör sisteminizi birden fazla el kumandasının veya refakatçi kontrol ünitesinin bağlanabilmesini sağlar.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now