Aksesuarlar

MJB5 Plus SMPS

MJB5 Plus, lineer aktüatör sistemleri için modüler bir bağlantı kutusudur. Yatak lambalarının entegre edilebilmesi ve elektronik cihazların şarj edilebilmesi için ekstra güç kaynağı gerektiren hastane ve hasta bakım uygulamaları için idealdir.

MJB5 Plus SMPS

MJB5 Plus modüler bağlantı kutusu, OpenBus™ kontrol kutuları ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

MJB5 Plus, sisteme birden fazla el kumandasının ve refakatçi kontrol ünitesinin bağlanabilmesini sağlar. Ayrıca cihaz şarj etmek veya Yatak Altı Aydınlatması (UBL) ve üçüncü taraflarca geliştirilmiş çeşitli ürünler bağlamak için de kullanılabilir.

MJB5 Plus – 5V SMPS, versiyon 502-010 ile
SMPS, yatak başında güç kaynağı gerekli olduğunda kullanılır. Örneğin, elektronik cihazların şarj edilebilmesi için. 3. taraf bir üreticinin yatak lambasını bağlamak da mümkündür. Bu tür lambalar, modüler bir soket kullanılarak doğrudan MJB5 Plus’ın 2. bağlantı noktasına bağlanır. SMPS, güç kaynağının açık mı yoksa kapalı mı olduğunu el kumandasındaki bir LED üzerinden gösterir.

MJB5 Plus SMPS teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Görüntüle

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

MJB5 Plus: Modüler Bağlantı Kutusu

MJB5 Plus modüler bağlantı kutusu, LINAK® OpenBus™ kontrol kutuları ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu kontrol kutusu, aktüatör sisteminizi birden fazla el kumandasının veya refakatçi kontrol ünitesinin bağlanabilmesini sağlar.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.