Aksesuarlar

MJB5 Plus Yatak Altı Aydınlatması (haricî)

MJB5 Plus modüler bağlantı kutusu, OpenBus™ kontrol kutuları ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. MJB5 Plus, sisteme birden fazla el kumandasının ve hemşire kontrol paneli bağlanabilmesini sağlar. Ayrıca USB üzerinden cihaz şarj etmek veya Yatak Altı Aydınlatması (UBL) ve üçüncü taraflarca geliştirilmiş çeşitli ürünler bağlamak için de kullanılabilir.

MJB5 Plus Yatak Altı Aydınlatması (haricî)

MJB5 Plus modüler bağlantı kutusu, OpenBus™ kontrol kutuları ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

MJB5 Plus, sisteme birden fazla el kumandasının ve hemşire kontrol panelinin bağlanabilmesini sağlar. Ayrıca cihaz şarj etmek veya Yatak Altı Aydınlatması (UBL) ve üçüncü taraflarca geliştirilmiş çeşitli ürünler bağlamak için de kullanılabilir.

MJB5 Plus – UBL (haricî) ve anahtar Girişi, versiyon 506-010 ve 506-020 ile
MJB5 Plus, Yatak Altı Aydınlatması (UBL) ve haricî anahtar için kullanılabilecek iki anahtar girişi S1 ve S2 olmak üzere 3 seçenek sunan bir modüler bağlantı kutusudur.

UBL
MJB5 Plus’a bağlanan UBL, hastanın kazara düşmesini önlemek ve kendisini güvende hissetmesi için basit bir çözümdür. UBL sayesinde hasta, geceleri diğer hastaları rahatsız etmeden yatağını kolayca bulabilir.

MJB5 Plus, 5. bağlantı noktasına bağlanan haricî bir LED kablosuna (0964135) sahiptir.

Haricî LED kablosu, UBL’nin kullanımına esneklik kazandırır. Bu sayede UBL, yatağın bir tarafından diğerine getirilebilir veya yatağın ayakucuna yerleştirilebilir.

Haricî Anahtar (S1/S2)
Müşteri, MJB5 Plus’a doğrudan bir anahtar bağlayabilir. Bu bağlantı, özelleştirilmiş bir anahtar veya kumanda için kullanılabilir.

MJB5 Plus Yatak Altı Aydınlatması (haricî) teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Görüntüle

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

MJB5 Plus: Modüler Bağlantı Kutusu

MJB5 Plus modüler bağlantı kutusu, LINAK® OpenBus™ kontrol kutuları ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu kontrol kutusu, aktüatör sisteminizi birden fazla el kumandasının veya refakatçi kontrol ünitesinin bağlanabilmesini sağlar.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.