Contact us here
Sistem

Motor gövdeli kolon sistemleri

Eğer birçok masa tasarımına gerçekten kolay bir şekilde entegre edilebilen kaldırma kolonlarına ihtiyacınız varsa, motor gövdeli kolonlara sahip bir LINAK® sistemini tercih etmelisiniz.

Motor gövdeli kolon sistemleri

Ofis masaları için birçok avantaj
Her LINAK® sistemi, temelde birbirlerine bağlı bir veya daha fazla kaldırma kolonundan, bir kontrol kutusundan ve bir kumandadan oluşmaktadır.

Uygulamanıza ayak, travers ve daha birçok özellik ekleyebilirsiniz. Seçim sizin. Tercihinizi LINAK sistemlerinden ve LINAK aksesuarlarından yana kullanırsanız, her şeyin birbirine uyum sağlayacağından emin olabilirsiniz. Biz buna Tak & Çalıştır (Plug & Play™) diyoruz.

Motor gövdeli kolonlar
LINAK®ın kapsamlı motor gövdeli kolon programındaki  tüm ürünler aynı masa iskeletine uyum sağlar ve mobilyalarınıza kolayca monte edilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Motor gövdeli kolonlarımız yüksek kaliteleri, stabiliteleri ve son derece özelleştirilebilir olmaları ile bilinir. İster farklı bir kolon tasarımı tercih edin (dikdörtgen, kare veya yuvarlak profiller – istendiğinde sade tasarımlı olarak), ister belirli renkler (siyah, gri, beyaz ve size özel bir renk), belirli düzenler (standart veya baş aşağı), yükseklikler (2 parçalı veya 3 parçalı kolonlar), özel yük seçenekleri (standart veya ağır hizmet tipi), entegre çarpışma önleme sensörleri veya belirli mobilya türleri için optimizasyon (örn. ikili çalışma masaları); LINAK’ta tümünü bulabilirsiniz!

DL6, DL19 ve DL11
 

Kontrol Kutusu ve Entegre Kontrolör
Standart motor gövdeli kolon sistemleri, özelleştirilebilen bir kontrol kutusuna ihtiyaç duyar. Bu nedenle CBD6S Kontrol Kutusu, standart bir motor gövdeli kolon sisteminin beynidir. Kontrol kutusu, modeline bağlı olarak 4’e kadar kaldırma kolonunu kontrol edebilir. Eğer daha fazla kolonu birbirine bağlamak isterseniz, sisteme bir kontrol kutusu daha eklemeniz yeterlidir. LINAK’ın kontrol kutuları, kullanıma başlamadan önce belirli bir kurulum prosedürünün uygulanmasını gerektirmeyen bir Tak & Çalıştır (Plug & Play) çözüm olmanın yanı sıra hafiftir, ince ve zarif bir tasarıma sahiptir ve son derece kolay bir şekilde monte edilir.

CBD6S
 

2 kolonlu basit masa sistemleri, Entegre Kontrolörlü (IC) motor gövdeli kolonlar kullanabilir. Bu sistemde kontrol kutusu kolona entegre edilmiştir ve şebeke elektriği harici bir SMPS (Anahtarlamalı Güç Kaynağı) ünitesi üzerinden sağlanır.

Masa kumandası
Tüm LINAK® masa kumandaları kullanıcı dostu ve entegrasyonu kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Minimalist kumandalardan entegre ekran, hafıza fonksiyonu ve Bluetooth® gibi dijital özellikler ile donatılmış gelişmiş kumandalara kadar. Beğendiğiniz masa kumandasını seçin, sisteminize bağlayın ve kullanmaya başlayın.

DPG1C, DPG1K, DPF ve DPA
 

Çalışma masası sisteminizi tamamlayan ögeler
Kullanacağınız sistemi seçtikten sonra sıra sistemi çalışma masası tasarımınıza entegre etmeye gelir. Tasarımınıza çeşitli masa genişlikleri için sunulan ve motor gövdeli kolonların montajı için optimize edilmiş bir Kick and Click travers de ekleyebilirsiniz.

Bir diğer seçenek, DL Feet seti olabilir. Güzel tasarıma sahip bu setler, çeşitli modellere sahiptir. Güzel ve stabil sisteminizi, sadece birkaç vida sıktıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son olarak sisteminize masayı yukarıya veya aşağıya hareket ederken çarpan objelerden koruyan Desk Sensor 1 Anti-Collision çözümünü  ekleyebilirsiniz. Mobil çalışma masası sistemleri için sunulan BA001 batarya seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.

Piyasada bulunan en kapsamlı ürün yelpazesi ve özelleştirme seçenekleri
Ofis masaları ve iş istasyonları için piyasada sunulan muhtemelen en geniş ürün portföyünü oluşturan ürünlerimiz, çok kolonlu profiller ve çeşitli sistem çözümlerinden oluşmaktadır. Ürün veya sistem türü fark etmeksizin, özelleştirilebilir ve kullanımı kolay LINAK® çalışma masası sistemlerinde her şey birbiriyle uyum sağlar.

Ofis masaları ve iş istasyonları için sunduğumuz sistemler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Kick & Click play-icon

Kick & Click – Ofis masasının inovatif montajı

Desk Frame 1: Ofis masası nasıl monte edilir play-icon

Desk Frame (Masa İskeleti) 1: Ofis masasının monte edilmesi

Desk Frame 1 ile tanışın play-icon

Desk Frame 1 ile tanışın

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler play-icon

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now