Aksesuarlar

DL Feet

Dikdörtgen, kare ya da yuvarlak profilli LINAK kaldırma kolonlarında kullanılabilecek çeşitli ayak türleri.

Desk Frame 1 ile tanışın play-icon

Desk Frame 1 ile tanışın

Desk Frame 1: Ofis masası nasıl monte edilir play-icon

Desk Frame (Masa İskeleti) 1: Ofis masasının monte edilmesi

DL Feet

DESKLIFT™ Feet (DL Feet), özellikle ofis masaları için tasarlanmış çeşitli masa ayaklarından oluşan geniş bir ürün serisidir. Ayaklar, iki farklı uzunlukta ve kolona farklı şekillerde takılacak (üstten ya da gömme) modellerde sunulmaktadır. 

DL Feet, çeşitli LINAK kolonlarına takılabilmektedir ve engel yaratmayan tasarımları sayesinde, birçok ofis masası tasarımında mükemmel biçimde kullanılabilmektedir. DL Feet, daha fazla kolaylık sağlayan ayarlama vidaları ve kolonların monte edilmesinde kullanılacak vidalarla birlikte ayağın yer aldığı paketli setler halinde ya da sadece toplu halde satılmaktadır. 

Kick & Click üst çerçeve ve DL SetPacked çözümü ile birlikte kullandığınızda, geniş kombinasyon seçeneklerinden ve çok kullanışlı bir tam masa iskeleti çözümünden yararlanabilirsiniz.

DL Feet

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Kick & Click kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, Kick & Click’in nasıl monte ve demonte edildiğini anlatmaktadır. Online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Görüntüle

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

Desk Frame 1: Ofis masası nasıl monte edilir

Desk Frame 1: Ofis masası nasıl monte edilir
LINAK® Desk Frame 1 çözümü ile ofis masası iskeletinin ne kadar kolay monte edildiğini öğrenin. 

Bir ofis masası iskeletini monte etmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi içeren, önceden paketlenmiş üç kutudan oluşan bir settir. Kick & Click™ (üst çerçeve), DL SetPack (iki kaldırma kolonu, bir masa paneli, bir kontrol kutusu ve kablolardan oluşur) ve DL Feet.

 

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.