Aksesuarlar

Desk Sensor 1

LINAK® Desk Sensor™ 1, hem yumuşak hem de sert engelleri algılayabilen, hassas jiroskop tabanlı bir ünitedir. Küçük ve kompakt bir ek ünite şeklinde gelmektedir ve çoğu LINAK masa sistemine kolayca entegre edilebilir.

Videolar

Desk Sensor 1 Anti-Collision ünitesi play-icon

Desk Sensor 1 Anti-Collision ünitesi

Desk Sensor 1

Desk Sensor™ 1 (DS1), masanın hareketi sırasında bir çarpışma meydana gelmesi durumunda masa ya da nesnedeki hasarı sınırlandırabilen yeni bir Anti-Collision™ çözümüdür.
DS1, jiroskop teknolojisini temel alan küçük, kompakt bir ek adaptördür. Masa yukarı ya da aşağı hareket ederken masanın çok az bile olsa eğildiğini algılar. Eğilmenin algılanmasından sonra, çarpışmayı ve masanın ya da nesnenin zarar görmesini önlemek için sistem durur ve ters yönde harekete başlar.

DS1, hem sert hem de yumuşak nesneleri algılayabilir. DS1, CBD6S kontrol Kutusunu temel alan tüm DESKLINE® sistemleri ve DL IC sistemleri (Entegre Kontrolör) ile uyumludur ve hem 2 parçalı hem de 3 parçalı kolonlarla çalışabilir. DS1, isteğe bağlı olarak daha da yüksek bir çarpışma önleme düzeyi sağlayan, ünlü PIEZO™ teknolojisiyle birlikte kullanılabilir. 

DS1, çok hassastır, kararlıdır ve yükten ve sıcaklıktan bağımsız olarak çalışır.

Desk Sensor 1 veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Desk Sensor 1: Kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.