Contact us here
Haberler 27 Haziran 2018

Yeni sistem, tedavi koltuklarının genel performansını zirveye taşıyor

Tedavi koltukları ve masaları için geliştirilen yeni LA20 ve LA40 HP lineer aktüatörler ve yeni OpenBus™ kontrol kutuları ile tasarlanan elektrikli hareket çözümü, hem sağlık uzmanlarına hem de hastalara belirgin seviyede daha fazla performans sunmaktadır.

Yeni sistem, tedavi koltuklarının genel performansını zirveye taşıyor

LINAK, yarının tedavi koltuğu ve masası standartlarına yönelik tasarlanmış yepyeni bir aktüatör sistemi tanıttı. Yeni LA40 HP ve LA20 aktüatörleri ile CO serisi OpenBus™ kontrol kutuları üzerine geliştirilen bu sistem, üreticilerin tanıdıkları LINAK özelliklerini bir araya getirebilmelerini sağlamaktadır.

  • kusursuz ve rahat hareketler
  • hız ve dayanıklılık (8.000 N tam strok gücü)
  • gelişmiş hareket şekilleri
  • kapsamlı güvenlik özellikleri

Tercih ettiğiniz aktüatör çözümünün türü (örn. kaldırma kolonu, makaslı kaldırıcı vs.) fark etmeksizin, tüm bu özellikler sistemin tasarımından taviz vermeden entegre edilebilir.
Hız, güç ve hassasiyeti tek bir sistemde buluşturan ve kontrol eden LINAK, sağlık sektöründe kullanılan modern aktüatör sistemlerinde çıtayı bir kez daha yükseltmiştir.

LINAK, güç ve hızı bir arada sunmaktadır
Sabit hız olsun, yüksek konfor olsun veya ağır yükleri kaldırabilecek güç olsun; her isteği karşılayabilmek hiç de kolay bir iş değildir. Ancak LINAK, sahip olduğu gelişmiş güç yönetim teknolojisi ve müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde, tüm bu özellikleri buluşturmayı başarmıştır. LINAK, en düşük konumdan en yüksek konuma kadar hızlı, kusursuz ve gürültüsüz hareketler sağlamaktadır.

LINAK’ın OpenBus™ sistemlerini kullandığınız takdirde, gelişmiş hareket modellerinden, belleğe konum kaydetme özelliğinden ve güvenlik sağlayan özelliklerden (örn. emniyet somunu veya çalışma performansı hakkında bilgi veren Service Data Tool) faydalanabilirsiniz. 

Çözümlerimizin uygulanması basittir, tasarımdan ödün vermenize gerek kalmaz
Müşterinize ister CA30 veya CA40 kontrol kutuları ile bir analog sistem çözümü sunun ister CO41, CO61 veya CO71 kontrol kutularından faydalanan gelişmiş bir OpenBus™ sistemi, LINAK çözümleri her zaman kolayca uygulanabilir. Tüm sistemlerimiz kolayca monte edilebilir ve LINAK ürün yelpazesindeki tüm ürünler ile uyumludur. Akıllı kablo yönetimi hem son kullanıcılara hem de yatak tasarımında her zaman kolaylık sağlar. 

Tedavi koltuklarında ve masalarında kullanılan LINAK aktüatör sistemleri için geliştirilen kontrol kutuları ve bataryalar, ürününüzün ne tasarımından ödün vermenizi gerektirir ne de fonksiyonlarından.  

Uluslararası lojistik hizmetlerimizden ve bölgesel pazar deneyimimizden faydalanın
LA40 HP ve tedavi koltukları ve masaları için geliştirilen yeni sistem, 30 yıldan uzun bir süredir uygulanan araştırma, geliştirme ve test çalışmaları ile edinilen deneyimin sonucudur. Dünyanın dört bir yanındaki temsilciliklerimizde her zaman en ileri teknolojileri bulabilmenizin nedeni de budur. 

Dünyanın neresinde olursanız olun, Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya'da bulunan dört fabrikamızın deneyimli çalışanları ve üretimindeki ileri seviye otomasyon sayesinde tutarlı olarak yüksek kaliteli ürünler ve etkili lojistik hizmetleri sunabilmekteyiz.   
Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now