Aksesuarlar

SLS

SLS, istenmeyen hareketlerin önlenmesini gerektiren LINAK lineer aktüatör sistemlerinde kullanılan bir emniyet limit anahtarıdır.

SLS

Analog ve OpenBus™ olmak üzere 2 tür SLS anahtarı bulunmaktadır.

Analog SLS, aktüatöre giden akımı keserek güvenlik sağlayan bir özellik olarak kullanılabilir. SLS’nin 1 veya 2 anahtarlı (aynı düğme ile etkinleştirir) versiyonları mevcuttur. Çerçevenin belli bölümlerinin istenmeyen şekilde hareket etmesini önlemek veya son konuma gelmiş aktüatörün tam güç ile itme hareketine karşı çerçeveyi koruyan haricî bir limit anahtarı olarak kullanılabilir. Düğmeye basıldığında aktüatör anında durur.

Openbus SLS, Openbus kontrol kutuları ile birlikte kullanılır. Hem aktif hem de pasif türleri mevcuttur. 1 anahtara sahiptir, Normalde Açık (NO) Standart OpenBus SLS, güvenlik sağlamak amacıyla (Sinyal Limit Anahtarı olarak) kullanılmamalıdır.

Her iki tür de sinyali kontrol kutusuna ileten haricî bir sinyal ünitesi olarak kullanılabilir. Bu sinyal, örneğin bir yatağın fonksiyonlarını sınırlayabilir veya engelleyebilir veya bir OpenBus fonksiyonunu başlatmak için kullanılabilir.

SLS teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL2 sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.