Aksesuarlar

SLS

SLS, istenmeyen hareketlerin önlenmesini gerektiren LINAK lineer aktüatör sistemlerinde kullanılan bir emniyet limit anahtarıdır.

SLS

LINAK, 24 V DC aktüatörlere bağlanarak monte edilebilen bir anahtar geliştirmiştir: Örn. bir yatak çerçevesine mode edilebilen LA12, LA22, LA28, LA31, LA32, LA34, LA44 veya BL1 ve bir kontrol kutusu. SLS, aktüatöre giden akımı keserek güvenlik sağlayan bir özellik olarak kullanılabilir. 

SLS’nin 1 veya 2 anahtarlı (aynı anda etkinleştirilebilir) versiyonları mevcuttur. Çerçevenin belli bölümlerinin istenmeyen şekilde hareket etmesini önlemek veya son konuma gelmiş aktüatörün tam güç ile itme hareketine karşı çerçeveyi koruyan haricî bir limit anahtarı olarak kullanılabilir. Düğmeye basıldığında aktuatör anında durur. 

Anahtar etkinleştirilip, aktüatörü durduğunda aktüatörün ne yönde hareket ettiğinin belirlenmesi şarttır. SLS, örn. kontrol kutusuna sinyal gönderen haricî bir sinyal ünitesi olarak da kullanılabilir. Bu sinyal, örn. bir yatağın fonksiyonlarını sınırlayabilir veya engelleyebilir.

SLS teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL2 sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.

LINAK haber bültenine abone olun

Aktüatör teknolojisinin günümüzün megatendlerini nasıl izlediği ve yarının global ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağı hakkında bilgi sahibi olun.