Kaldırma Kolonları

DL5

2 parçalı kolon tasarımına sahip elektrikli kaldırma kolonu Kompakt motor gövdesi sayesinde zarif ofis masaları için idealdir. Bu dayanıklı kolon, hem tekli hem de paralel sistemlerde düşük gürültülü kaldırma hareketi sağlamaktadır.

DL5

DESKLIFT DL5, özellikle ofislerde olmak üzere çeşitli masa uygulamaları için kompakt ve 2 parçalı ideal bir kaldırma kolonudur.

DL5, masa tasarımında neredeyse görünmez olan kompakt bir motor gövdesine sahiptir. Kolon son derece sağlam olduğundan dolayı çapraz destek çubuğu gerektirmez.

DL5, aynı dış ebatlara ve montaj deliklerine sahip olan 3 parçalı DL6 kolon ile uyumludur ve bu sayede aynı masa yüzeyi ve masa bacağı tasarımlarında kullanılabilirler.

DL5, farklı masa tasarımlarına uyabilmesi için çeşitli standart renklerde ve uzunluklarda temin edilebilir.

DL5 sistemi, bir DESKLINE® kontrol kutusu (CBD) ile kontrol edilir. Tercih edilen kontrol kutusu hangisi olursa olsun, tüm modeller paralel hareketin hassas ve gürültü seviyesinin düşük olmasını sağlamaktadır.

DB5 tek başına kullanılabileceği gibi 2, 3 veya 4’lü bir paralel sistemin parçası da olabilir.

DL5 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL5/DL6 (CBD6S’li) sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DL5/DL6 sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Görüntüle

Kick & Click broşürü

Kick & Click çözümünün öne çıkan benzersiz özelliğini bu broşürde keşfedebilirsiniz.

Görüntüle

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

Üretimde ergonomi

Geliştirilmiş ergonomi, kas yorgunluğunu ve kas-iskelet hastalıklarını azaltmada destek olur

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Çevreye duyarlılık kriteri – PVC’siz ürünler

PVC içeren malzemelere çeşitli alternatifler mevcuttur. Çevreye duyarlı yeni kriterlerimizi öğrenin ve neden PVC’siz çözümler sunduğumuzu keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.