Kaldırma Kolonları

DL5

2 parçalı kolon tasarımına sahip elektrikli kaldırma kolonu Kompakt motor gövdesi sayesinde zarif ofis masaları için idealdir. Bu dayanıklı kolon, hem tekli hem de paralel sistemlerde düşük gürültülü kaldırma hareketi sağlamaktadır.

play-icon

DL PLUS™ kaldırma kolonları ilham vermek için tasarlandı

DL5

DESKLIFT DL5, özellikle ofislerde olmak üzere çeşitli masa uygulamaları için kompakt ve 2 parçalı ideal bir kaldırma kolonudur.

DL5, masa tasarımında neredeyse görünmez olan kompakt bir motor gövdesine sahiptir. Kolon son derece sağlam olduğundan dolayı çapraz destek çubuğu gerektirmez.

DL5, aynı dış ebatlara ve montaj deliklerine sahip olan 3 parçalı DL6 kolon ile uyumludur ve bu sayede aynı masa tablası ve masa ayağı tasarımlarında kullanılabilir.

DL5, farklı masa tasarımlarına uyabilmesi için çeşitli standart renklerde ve uzunluklarda temin edilebilir. DL5 geniş ürün programı, tasarım için optimize edilmiş bir versiyon olan DL5 PLUS ve ikili masa çözümü versiyonları gibi çeşitli seçenekler sunmaktadır.

DL5 sistemi, bir DESKLINE® kontrol kutusu (CBD) ile kontrol edilir. Kontrol kutusu, paralel hareketin hassas ve gürültü seviyesinin düşük olmasını sağlar.

DL5, ister tek bir kolon olarak, ister 2, 3 veya 4 kolonlu paralel sistemlerde, ister 16 kolondan oluşan çoklu paralel sistemlerde kullanılabilir.

 

DL5 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL5/DL6 (CBD6S’li) sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DL5/DL6 sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Görüntüle

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

Üretimde ergonomi

Geliştirilmiş ergonomi, kas yorgunluğunu ve kas-iskelet hastalıklarını azaltmada destek olur

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.