Kaldırma Kolonları

DL10

Kompakt ve sade bir tasarıma sahip, uygun maliyetli elektrikli kolon Düşük gürültü seviyesine ve yüksek dayanıklılığa yapıya sahip kolon, çeşitli masa tipleri ile uyumludur ve son derece kolay bir şekilde monte edilmektedirr.

DL10Bu kolon son derece kompakt ebatlara sahip olmakla beraber, çapraz destek çubuğu bulundurmayan sade bir tasarıma sahiptir. DL11 için uygun maliyetli bir alternatiftir.

DL10, 3 parçalı DL11 kolonla aynı dış ebatlara ve montaj deliklerine sahiptir ve bu sayede aynı masa yüzeyi ve masa bacağı tasarımları ile uyumlu bir şekilde kullanılabilmektedir.

DL10, çeşitli masa tasarımlarına uyabilmesi için çeşitli standart renklerde temin edilebilmektedir.

DL10, standart DESKLINE kontrol kutusu (CBD) ile uyumlu olup, çok düşük ses seviyesine sahiptir ve çok çeşitli seçenekler sunar.

DL10 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL8, DL9, DL10 ve DL11 (CBD6S’li) kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DL8, DL9, DL10 ve DL11 kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Görüntüle

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.