Kaldırma Kolonları

DL10

Kompakt ve sade bir tasarıma sahip, uygun maliyetli elektrikli kolon Düşük gürültü seviyesine ve yüksek dayanıklılığa yapıya sahip kolon, çeşitli masa tipleri ile uyumludur ve son derece kolay bir şekilde monte edilmektedirr.

Ürün tanımı

DL10Bu kolon son derece kompakt ebatlara sahip olmakla beraber, çapraz destek çubuğu bulundurmayan sade bir tasarıma sahiptir. DL11 için uygun maliyetli bir alternatiftir.

DL10, 3 parçalı DL11 kolonla aynı dış ebatlara ve montaj deliklerine sahiptir ve bu sayede aynı masa yüzeyi ve masa bacağı tasarımları ile uyumlu bir şekilde kullanılabilmektedir.

DL10, çeşitli masa tasarımlarına uyabilmesi için çeşitli standart renklerde temin edilebilmektedir.

DL10, standart DESKLINE kontrol kutusu (CBD) ile uyumlu olup, çok düşük ses seviyesine sahiptir ve çok çeşitli seçenekler sunar.

Ürün teknik veri sayfası

DL10 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Broşürler ve kılavuzlar

DL8, DL9, DL10 ve DL11 (CBD6S’li) kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DL8, DL9, DL10 ve DL11 kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Görüntüle

Kick & Click broşürü

Kick & Click çözümünün öne çıkan benzersiz özelliğini bu broşürde keşfedebilirsiniz.

Görüntüle

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Çevreye duyarlılık kriteri – PVC’siz ürünler

PVC içeren malzemelere çeşitli alternatifler mevcuttur. Çevreye duyarlı yeni kriterlerimizi öğrenin ve neden PVC’siz çözümler sunduğumuzu keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.