Kaldırma Kolonları

DESKLIFT™ SetPack:

Belirli LINAK® kaldırma kolonları, bir DESKLIFT™ SetPack çözümü olarak temin edilebilir. 2 bacaklı masanızın montajı için ihtiyacınız olan her şey tek kutuda.

Videolar

Desk Frame 1 ile tanışın play-icon

Desk Frame 1 ile tanışın

Desk Frame 1: Ofis masası nasıl monte edilir play-icon

Desk Frame (Masa İskeleti) 1: Ofis masasının monte edilmesi

DESKLIFT™ SetPack:

DESKLIFT ™ SetPack, kutuda paketlenmiş 2 ayaklı tam bir motor seti sunmak için uygun bir yoldur. Önceden konfigüre edilmiş birkaç sistem arasından seçim yapın ve sisteminiz kargoya hazır. Bu çözüm, özellikle yerinde montaj için kullanışlıdır.
Kutu kartondan yapılmıştır, böylece ambalaj kullanımdan sonra atılması veya geri dönüştürülmesi kolaydır. Kutu, içindeki ürünleri korur ve sorunsuz kullanım sağlamaktadır.

DL SetPack, bir Kick & Click™ seti ve bir DESKLIFT ™ Feet seti ile birlikte, tam yükseklik ayarlı ofis masası iskeleti oluşturmaktadır. 

DESKLIFT™ SetPack:

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

3D Modeller

Uygun 3D çizim bulunamamıştır.
Daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilcisiyle iletişime geçin.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Desk Frame 1: Ofis masası nasıl monte edilir

Desk Frame 1: Ofis masası nasıl monte edilir
LINAK® Desk Frame 1 çözümü ile ofis masası iskeletinin ne kadar kolay monte edildiğini öğrenin. 

Bir ofis masası iskeletini monte etmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi içeren, önceden paketlenmiş üç kutudan oluşan bir settir. Kick & Click™ (üst çerçeve), DL SetPack (iki kaldırma kolonu, bir masa paneli, bir kontrol kutusu ve kablolardan oluşur) ve DL Feet.

 

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.