Contact us here
Mutfaklar

Mutfaklar için çözümler

LINAK aktüatör sistemleri, modern mutfaklarda yüksekliği ayarlanabilir tezgahlar ve masaların yanı sıra davlumbazların ve rafların hareket ettirilmesini sağlamaktadır.

Aktüatör çözümleri kullanarak modern mutfaklar oluşturun

Modern mutfaklar, günümüzde daha açık ve evlerin oturma ya da yemek odalarının entegre bir parçası haline gelmektedir. Bu trend, çok amaçlı işlevlere olan talebi artırmaktadır. Ayarlanabilirlik giderek yaygınlaşmaktadır ve doğru yapıldığında bir üretici olarak sizin açınızdan önemli farklar yaratabilmektedir. Bu amaçlar için LINAK aktüatörler kullanmak, birçok avantajı da beraberinde getirmektedir.

  • Montajı ve kontrolü kolay, tasarım dostu sistemler
  • Gürültüsüz aktüatörler ve düşük enerji tüketimli kontrol kutuları
  • Engin deneyime sahip uluslararası iş ortağı

Yükseklik ayarlaması, giderek güçlenen bir trenddir ve işyerlerinde birçok uygulamada zaten yaygın biçimde kullanılmaktadır. Evlerdeki mutfaklarda da ayarlanabilir sistemler trendi her geçen gün daha popüler hale gelmektedir. Bu sistemler, farklı uzunluklardaki aile üyelerinin mutfakta rahatça çalışmasına olanak sağlarken aynı zamanda, her işin rahatça yapılabildiği yükseklik farklı olduğundan ergonomiyi de artırmaktadır. Ayarlanabilirlik aynı zamanda mutfağın daha ferah ve çok işlevli olmasına da yardımcı olmaktadır. LINAK aktüatör sistemleri adaların ayarlanmasını, davlumbazların ya da dolapların hareket ettirilmesini ve mobil ayarlanabilir tezgâh yanı masaların kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Kompakt aktüatörlerle tasarım özgürlüğünden ödün vermeyin
Kompakt tasarım ve LINAK Plug & Play™ kurulum özelliği, aktüatör sistemlerimizin, tasarımdan ödün vermeden mutfağınıza kolay entegre edilebilmesini sağlamaktadır. Sundukları tasarım özgürlüğü sayesinde, çok işlevli özelliklerle mutfağın her noktasının en iyi şekilde kullanılmasına sağlayan, yenilikçi mutfak çözümleri yaratabilirsiniz.

Sağlam, düşük gürültü seviyesine sahip ve çevre dostu hareket
LINAK, çevre dostu yaşamı desteklemektedir. Mutfaklar için ürünlerimizin birçoğu PVC-free™ (PVC içermez) malzemelerden üretilmiştir, düşük gürültü seviyesine sahiptir ve az enerji tüketir. Düşük enerji tüketimini sağlayan özelliğe LINAK® ZERO™ adını veriyoruz. Bu teknoloji, beklemedeki enerji tüketiminin 0,1 W gibi düşük değerlerde olmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca LINAK aktüatörleri, tüm hizmet ömürleri boyunca güvenirliği ve dayanıklılığı sağlamak için kapsamlı testlere tabi tutulurlar. Bu da mutfak çözümünüzün çevreci ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. 

Uluslararası alanda faaliyet gösteren deneyimli bir iş ortağı ile çalışın
LINAK, 30 yılı aşkın süredir, hem müşterilerin hem de son kullanıcıların hayatlarını iyileştiren aktüatörler ve sistem çözümleri geliştirmektedir. LINAK’ı tercih ettiğinizde, pazar konusunda bilgili, tasarım konusunda güçlü ve sağlam mühendislik becerilerine sahip, deneyimli bir iş ortağı ile çalışırsınız. Bize, ihtiyaçlarınızı söylemeniz yeterlidir.

LINAK Baselift – Ergonomi ile inovasyonun buluştuğu nokta play-icon

LINAK Baselift – Ergonomi ile inovasyonun buluştuğu nokta

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Mutfak çözümleri

Mutfağınızı bir üst seviyeye taşıyın. Elektrikli hareketliliğin yarının mutfaklarını ne şekilde geliştirebileceğini düşündüğümüzde sınır tanımıyoruz.

Baselift: Ergonomi ile inovasyonun buluştuğu nokta

Baselift; mutfaklarda, dolaplarda ve tezgâhlarda yükseklik ayarı için kullanılan kompakt boyutlu bir çözümdür.

Mutfağa hareket getirin

İster işte olalım ister evde, günlük faaliyetlerimizin tümünde vücudumuzu sağlıklı bir pozisyonda tutmamız son derece önemlidir. Bu nedenle LINAK, yüksekliği ayarlanabilir mutfaklar için Baselift sistemini geliştirdi.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now