Contact.ContactUsHere
Hastane

Hastanelerde yer alan hasta taşıma liftleri

LINAK aktüatörleri, hasta kaldırmaya, ayak açısı ayarlamaya olanak sağlamakta ve modern hasta taşıma liftlerinde kusursuz askı hareketi yaratabilmektedir.

Videoyu göster
Hasta taşıma liftleri

LIFT™

Bir sonraki LIFT™ çözümünüz

Daha fazla bilgi için

Hasta taşıma liftleri için aktüatör sistemleri

Dünyada iki tane çok bariz eğilim vardır. Gelecekte iki büyük zorlukla karşı karşıya kalacağız: dünyada artan yaşlı nüfusu ve artan obezite etkileri. Genel olarak bakım gereksinimi giderek daha artacaktır. Sağlık ekipmanları ve araçları ile ilgili yönetmelikler ve ürün performansı standartları giderek daha katı hale gelmektedir. Buna karşın, hastalar hastanede doğru bakım alma hakkına sahiptirler. Hasta taşıma liftlerinizde LINAK aktüatörler kullanmak, daha kusursuz hareket yaratmanın yanı sıra, birçok başka avantaj da sunacaktır.

  • Güvenliği geliştiren özellikler ve düşük bakım gereksinimleri
  • Onay sürecinize yardımcı olmak için standartlara uyumlu ürünler
  • Tüm dünyada varlık gösteren deneyimli iş ortağı

Hasta taşıma liftleriniz için ister temel bir çözüme, isterse birçok akıllı özelliğe sahip gelişmiş bir sisteme ihtiyacınız olsun, LINAK uygulanabilir bir konsept sunmaktadır. Güçlü aktüatörler ve ayak açmada denge koordinasyonu, sorunsuz hareket imkanı yaratmaktadır. Service Data Tool (SDT) gibi katma değerli özellikler, liftlerin çalışmadığı sürelerin azaltılmasına yardımcı olduğundan, hastanede tedavileri daha uygun maliyetli hale getirmektedir.

Güvenlik özellikleri ekleyin ve bakım gereksinimini en aza indirin
Hastane ekipmanlarını kullanarak oluşabilecek tehlikeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olmak, LINAK dahil olmak üzere hasta bakımı sektöründe çalışan herkesin odaklandığı ana konuların başında gelmektedir. LINAK'ta tüm sistemlerin tekrar tekrar test edilmesi bir zorunluluktur. Bunu, uzun kullanım ömrü boyunca kusursuz performans gösteren, dayanıklı ürünler sunmak için yapıyoruz. Bakım gereksinimi en aza inerken, SDT gibi özellikler, sistem durum verilerinin zorunlu programlı bakımla uyumlu biçimde okunmasına yardımcı olmaktadır. First Failure Safe çözümlerimiz, hasta taşıma liftinizin güvenli biçimde çalışmasını desteklemektedir.

Uyumlu sistemlerle standartlara uygun çalışın
Hastaların ve personelin güvenliğini sağlamak için uygulanan yönetmelikler, devamlı olarak daha katı gereksinimler ortaya koymaktadır. Hasta taşıma liftleri gibi ekipmanlar için belirli sertifikalar ve onaylar alınması gerekmektedir. Hastaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi, LINAK için büyük önem taşımaktadır. LINAK aktüatör sistemleri, IEC. IEC 60601-1: 2005 3rd edition, ANSI/AAMI ES60601-1:2005 3rd edition ve CAN/CSA-22.2 No. 60601-1:2008. Bunun amacı, hasta taşıma liftinizi, EN10535'in gereksinimleri ile kolayca uyum sağlamaya hazır hale getirmektir.

Uluslararası alanda 30 yıllık deneyime güvenin
LINAK, kapsamlı bir ürün portföyü sağlamaktan çok daha fazlasını sunmaktadır. 30 yılı aşkın süredir kuruluşumuz, dünya çapında birçok satış ofisi ile önemli oranda büyümüştür. Bu durum LINAK'ın müşterilerini; ürünler, öneriler ve yerel pazarla ilgili bilgilerle neredeyse dünyanın her yerinde desteklemesine olanak sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster
Hasta taşıma lifti sistemleri
LINAK: Güvenli hasta taşıma play-icon

LINAK: Güvenli hasta taşıma

LINAK: Hasta taşıma için el kumandası play-icon

LINAK: Hasta taşıma için el kumandası

LINAK: Hasta taşıma için bataryalar ve kontrol kutuları play-icon

LINAK: Hasta taşıma için bataryalar ve kontrol kutuları

LA40 play-icon

LA40

Hasta kaldırma sistemleri için yeni ergonomik LINAK HB30 el kumandası play-icon

Hasta kaldırma sistemleri için yeni ergonomik LINAK HB30 el kumandası

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör play-icon

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör

Dosyalar

Hasta taşıma uygulamaları için aktüatör sistemleri

Güvenli hasta taşıma ve doğru ergonomi. Hasta kaldırma sistemleri üretim, kullanım ve servis sırasında bir adım önde olmanızı sağlayacak. Hastaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi, LINAK için büyük önem taşımaktadır.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Hastane uygulamaları

LINAK aktüatör sistemleri, hastane yataklarında, tedavi koltuklarında/masalarında ve hasta liftlerinde ergonomik ayarlamalar yapılmasına olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda Intelligent Care Solutions™’un (Akıllı Bakım Çözümleri) bir parçası olarak isteğe bağlı aksesuarlar da kullanılabilmektedir.

Ayrıntıları göster

Hasta liftleri için sistemler

LINAK aktüatör sistemleri, hasta liftlerinde kusursuz kaldırma ve hareket yaratmakta, aynı zamanda, hastalar ve personel için güvenliğin ve ergonominin geliştirilmesine yardımcı olmaktadır. Teknik özellikler, ilgili ihtiyaçlara ve gereksinimlere bağlıdır. Güç, hız, gürültü seviyesi, kanal sayısına (aktüatör) odaklanıyor olabilirsiniz. LINAK, hasta liftleri için birden fazla çözüm oluşturabileceğiniz üç farklı sistem sunmaktadır. Aşağıda Temel, Orta ve Gelişmiş sistemler için örnekleri görebilirsiniz.

Hasta taşıma liftleriyle ilgili videolar

Hasta taşıma liftlerinde kullanılan elektrikli aktüatör teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinin. İlham almak için videolarımızı izleyin.

LINAK: Güvenli hasta taşıma play-icon

LINAK: Güvenli hasta taşıma

LINAK: Hasta taşıma için el kumandası play-icon

LINAK: Hasta taşıma için el kumandası

LINAK: Hasta taşıma için bataryalar ve kontrol kutuları play-icon

LINAK: Hasta taşıma için bataryalar ve kontrol kutuları

LA40 play-icon

LA40

Hasta kaldırma sistemleri için yeni ergonomik LINAK HB30 el kumandası play-icon

Hasta kaldırma sistemleri için yeni ergonomik LINAK HB30 el kumandası

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı play-icon

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör play-icon

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.