Aksesuarlar

2. Nesil JUMBO Care için Service Data Tool

2. nesil LINAK Service Data Tool, sağlık hizmetlerinde kullanılan lineer aktüatör sistemlerinin performans verilerinin okunmasında yardımcı olan bir aksesuardır.

Ürün tanımı

2. Nesil JUMBO Care için Service Data Tool

Hasta taşıma liftlerinin bakımı için servisin düzenli bir şekilde çağrılması tercih edilmektedir. Service Data Tool, hasta taşıma liftlerinin bakımının verimli bir şekilde yapılabilmesini sağlar. Bu sayede hem hastaya hem de hasta bakım personeline sağlanan faydalar:

  • güvenli hasta taşıma
  • önleyici bakım sayesinde her zaman düzgün çalışan hasta taşıma liftleriyle daha ergonomik bir çalışma ortamı

Bakım için servisi ne zaman çağırmanız gerektiğini bilebilmeniz için, aktüatörleri aşınma ve yıpranma durumları hakkında bilgi sahibi olmanız önemlidir.

Service Data Tool, aktüatörün faaliyet geçmişi, servis verileri ve batarya durumu hakkındaki bilgilerin bilgisayar üzerinden kolayca okunabilmesini sağlar.

Anlaşılması kolay tasarıma ek olarak, Service Data Tool’da yardıma ve bilgiye erişebilmenizi sağlayan simgeler bulabilirsiniz. Bu simgeler, örn. hasta taşıma liftinin kılavuzuna veya servise gelen bakım teknisyenlerinin kullanabileceği kontrol listelerine erişmek için kullanılabilir. Servis verilerinin ve bakımda alınan notların kolayca belgelendirilmesi için, entegre bir servis raporu fonksiyonu da mevcuttur.

Ürün teknik veri sayfası

2D / 3D

2D Çizimler

Labels.No2dDrawing

3D Modeller

Uygun 3D çizim bulunamamıştır.
Daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilcisiyle iletişime geçin.

Broşürler ve kılavuzlar

Servis verilerini okuma ve 2. nesil JUMBO Care için Service Data Tool kullanım kılavuzu

2. nesil JUMBO Care için Service Data Tool, aktüatörün faaliyet geçmişi, servis verileri ve batarya durumu hakkındaki bilgilerin bilgisayar üzerinden kolayca okunabilmesini sağlar.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Hasta taşıma uygulamaları için aktüatör sistemleri

Güvenli hasta taşıma ve doğru ergonomi. Hasta kaldırma sistemleri üretim, kullanım ve servis sırasında bir adım önde olmanızı sağlayacak. Hastaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi, LINAK için büyük önem taşımaktadır.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.