Contact us here
Denizcilik

Yatlar için aktüatör çözümleri

LINAK’ın IC aktüatörleri, yat sahiplerine kabin tavan pencerelerini ve motor servis kapaklarını kontrol edebilmelerini sağlamanın yanı sıra, koltuklara ve biniş platformlarına da hareket kazandırmaktadır.

Yatlar

Yatlar için esnek aktüatör çözümleri

Dünyanın dört bir yanında yat sahipleri, yatlarında her geçen gün daha yaygın olarak kullanılan otomasyon seviyesinin artırılmasına yardımcı olmak için rahat ve güvenilir kontrol sistemleri istemektedir. Bunun için denizdeki zorlu koşullarla baş edebilecek, güvenli ve dayanıklı çözümler gerekmektedir. Lineer elektrikli aktüatörler sayesinde gemi üreticileri müşterilerine aşağıdaki avantajları sunabilirler:

  • Rüzgar, su, tuz ve güneşin etkilerine dayanabilecek güvenli ve çok yönlü çözümler
  • Ana kontrol panellerine entegre edilmiş akıllı hareket sistemleri
  • Kolay monte edilebilen ve bakım gerektirmeyen çözümler

Denizde güvenlik en öncelikli konudur. Motor havalandırması ve denge sistemlerindeki valflerin, her zaman ve her koşulda tam çalışır durumda olması gerekmektedir. Ayrıca yatın genel konforu da herkesin daha memnun olmasını sağlayacaktır. Koltukların ve yatakların ayarlanması, kıç platformlarının kaldırılması ya da müşterinin istediği tüm diğer işlevler için LINAK aktüatörleri kullanın.

Zorlu ortamlarda çalışmaya uygun bir sistem hazırlayın
Bir yattaki, özellikle hareketli parçalar olmak üzere tüm bileşenlerin hava koşullarına ve suya karşı dayanıklı olması gerekmektedir. LINAK aktüatörleri kapsamlı testlere tabi tutulmuştur ve her türlü koşulda çalıştığı onaylanmıştır. Çözümler çok yönlüdür ve müşterinin gereksinimlerini karşılamaya hazırdır. Ayrıca, genel olarak güvenliğinde artırılmasını sağlamaktadır.

Uzaktan kolay kontrol edilebilecek bir çözüm sunun
Modern elektrikli aktüatörler, teknenin ana kontrol sistemlerine entegre edilmeye hazır arayüzlere sahiptir. Bu sayede yat sahibi, alarmların ve yatın çeşitli yerlerinden gelen diğer bilgilerin gösterildiği köprüden her şeyi izleyebilir ve kontrol edebilir.

Bakım gerektirmeyen aktüatörler kullanın
Elektrikli aktüatörler kolay monte edilmektedir. Hortumlar, pompalar ya da valfler gibi arızalanmaya açık noktalar içermezler. Dolayısıyla yağ dökülmesi ya da gürültü yapmazlar. Ayrıca aktüatörün tüm hizmet ömrü boyunca hiçbir zaman bakım yapılması gerekmez. Dünyanın birçok yerinde faaliyet gösteren LINAK, herhangi bir sorun ortaya çıktığında yardıma hazırdır.

Ayrıntıları göster
LA14 lineer aktüatör
Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır? play-icon

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır?

Dosyalar

Denizcilik çözümleri

LINAK’ın sunduğu aktüatörler, kolonlar ve kontrolörler, teknenizin türü ne olursa olsun, ihtiyacını duyduğunuz her türlü hareketliliği sağlayabilir.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

Deniz uygulamalarına yönelik sistemler

LINAK elektrikli aktüatör çözümleri, deniz araçlarında kapaklar ve tavan pencerelerinden, dengeleme sistemlerindeki vanalara kadar birçok noktada güçlü ve güvenilir kontrol olanakları sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster

Yatlarla ilgili videolar

Yatlarda kullanılan elektrikli aktüatör teknolojisi hakkında daha fazlasını öğrenin. İlham almak için videolarımızı izleyin.

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır? play-icon

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır?

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz play-icon

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now