Contact us here
Sistem

LINAK Desk Frame 1: Ofisler için esnek masa iskeleti çözümü

Desk Frame 1 (DF1), LINAK tarafından sunulan esnek bir masa iskeleti konseptidir. Kendi tasarımınıza sahip, oturarak/ayakta çalışılabilen benzersiz masayı oluşturabilmeniz için DESKLINE portföyümüzdeki çoğu ürün ile uyumludur. Seçenekler neredeyse sınırsızdır. LINAK’ın esnek Desk Frame 1 çözümü, OEM’lerin, ofis masası üreticilerinin ve tasarımcıların ev ve ofis kullanımına yönelik masa tasarımlarını hızlı ve kolay bir şekilde geliştirebilmelerini sağlamaktadır. Tek yapmanız gereken, tercih ettiğiniz masa tablasını eklemektir.

LINAK® Desk Frame 1 masa iskeleti çözümü, üç farklı özelleştirilebilir kutu setinden oluşmaktadır

Desk Frame 1 (DF1), set haline getirilmiş bir çözüm olarak istenilen tam iskeletleri oluşturmanın esnek bir yoludur. LINAK’ın bu konsepti, DESKLINE® ürün serisindeki çoğu ürün ile uyumludur. LINAK Kick & Click™ üst masa iskeleti, bir DESKLIFT™ SetPack’i (kaldırma kolonları, kontrol kutusu, masa kumandası ve kablolarını içerir) ve bir DESKLIFT™ Feet takımı seçin ve bir araya getirin. Tek yapmanız gereken, kendi masa tablanızı eklemektir.

Desk Frame 1 Kick & Click

İskelet: Kick & Click™
Kick & Click™ üst masa iskeleti ile kaldırma kolonlarınızı hızlı ve kolay biçimde masa yüzeyinize monte edebilirsiniz. Hiçbir alet takımı, vida ve cıvata gerekmez – Üst çerçeveyi yerleştirip yerine oturtmanız (Kick & Click) yeterlidir. Farklı versiyonları ve boyutlarıda mevcuttur: Sabit (120 cm genişliğindeki masalar için), Ayarlanabilir Kompakt (100 - 130 cm arası masalar için), Ayarlanabilir Standart (140 - 200 cm arası masalar için) veya Base (esnek masa genişlikleri için) 

Desk Frame 1 SetPack

Kolonlar: DL SetPack
DESKLIFT™ SetPack (DL SetPack), iki kaldırma kolonu, bir masa kumandası, bir kontrol kutusu ve gerekli kablolar gibi ihtiyacınız olan tüm elektrikli bileşenleri içeren paketli bir set hâlinde gelmektedir. Masa ayarlama sisteminiz için gereken tüm bileşenleri içermenin yanı sıra her parçanın yuvarlak, kare ya da dikdörtgen kolon profilleri, standart ya da ters modellerde 2 ya da 3 aşamalı kolonlar gibi farklı modellerde gelmesi sayesinde müthiş tasarım özgürlüğü sağlamaktadır. Üç standart renkten birini seçin ve istediğiniz masa kumandası ile bir araya getirin. Çok sayıda kombinasyon seçeneğine sahipsiniz.

 
Desk Frame 1 Ayak

Ayaklar: DL Feet
DESKLIFT™ Feet (DL Feet), ayarlanabilir masalarda kullanılan çeşitli ayakları ifade eden genel bir terimdir. Farklı profil tasarımlarındaki çeşitli LINAK® kaldırma kolonlarında kullanılabilecek, iki standart uzunlukta ve çeşitli genişliklerde sunulmaktadır. Ayrıca, üstten montajlı ve gömme montajlı olmak üzere iki farklı montaj çözümünden istediğinizi seçebilirsiniz.

 

LINAK®: Tüm ihtiyaçlarınız için tek adres

DF 1 konsepti birçok açıdan, piyasadaki ayarlanabilir ofis mobilyaları için elektrikli sistemler alanında en zengin ürün kataloglarından birini tamamlamaktadır. LINAK ürün serisi halihazırda, Desk Sensor 1 ve PIEZO™  gibi çarpışma önleme çözümlerine sahip gelişmiş masaların ve iş istasyonlarının yanı sıra ZERO™ teknolojisi ve PVC-Free™ sistem bileşenlerini kullanan enerji tasarruflu ve çevre dostu ofis masalarını kapsamaktadır.
 

Arkanızdayız

Çözüm ortağınız olarak LINAK’ı tercih ettiğinizde, birinci sınıf destek hizmetlerimizden ve kalitemizden faydalanabilirsiniz. Çeşitli bölgelerde bulunan 30 yerel satış ofisimiz sayesinde pazarınızı yakından tanıyoruz ve şirketinizin rekabetçiliğini sürdürebilmeniz için uluslararası deneyimlerimizi sizinle paylaşabiliriz. Bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile buradan iletişime geçin

 

 
Ergonomiyi ofiste bırakmayın

Ergonomiyi ofiste bırakmayın!
Yaşadığımız “yeni normal” sürecinde birçoğumuz ofis masalarını geride bırakıp mutfak masalarından çalışmaya devam ediyor. Dünyadaki gelişmeler nedeniyle her ne kadar yakında iş yerlerimizde çalışmaya geri dönecek olsak da, evden çalışma kavramı bir şekilde hayatlarımızın parçası olmaya devam edecek. Texas A&M Üniversitesi Ergonomi Merkezinden Dr. Mark Benden ve Martha Parker, şu anda evden çalışan ve yakın gelecekte de çalışmaya devam edecek olanlar için birçok ipucu ve öneri sunuyor.
Devamını okuyun...

 

Desk Frame 1 ile tanışın play-icon

Desk Frame 1 ile tanışın

Desk Frame 1: Ofis masası nasıl monte edilir play-icon

Desk Frame (Masa İskeleti) 1: Ofis masasının monte edilmesi

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

HAREKET EDİN – Oturarak/ayakta çalışılan masalar iş performansınızı nasıl artırır?

Kullanıcıların oturarak/ayakta çalışmalarına olanak tanıyan elektrikli masalar sayesinde hastalık izinlerinin sayısını düşürün ve modern bir ofis ortamı yaratın. Hem iş verenler hem de çalışanları için cazip bir yatırım.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now