Sistem

LINAK Desk Frame 1 – esnek masa iskeleti çözümü

Desk Frame 1, LINAK® tarafından sunulan esnek bir masa iskeleti konseptidir. Kendi istediğiniz benzersiz masayı oluşturmak için DESKLINE portföyümüzdeki çoğu ürünü kullanmanızı sağlar. Seçenekler neredeyse sınırsızdır.

Desk Frame 1 (DF1), set haline getirilmiş bir çözüm olarak istenilen tam iskeletleri oluşturmanın esnek bir yoludur. LINAK konsepti, DESKLINE® ürün serisinden birçok ürünü kullanmanıza olanak tanır.. LINAK Kick & Click™ üst iskeleti, bir DESKLIFT™ SetPack’i (kaldırma kolonları, kontrol kutusu, masa kumandası ve kablolar) ve bir DESKLIFT™ Feet takımı seçin ve bir araya getirin. Tüm yapmanız gereken kendi masa tablanızı eklemektir.

Desk Frame 1 Kick & Click

Masa İskeleti - Kick & Click™
Kick & Click™ üst masa iskeleti ile kaldırma kolonlarınızı hızlı ve kolay biçimde masa tablanıza monte edebilirsiniz. Hiçbir alet takımı, vida ve cıvata gerekmez – Üst çerçeveyi yerleştirip yerine oturtmanız (Kick & Click) yeterlidir. Üç modelde sunulmaktadır: Sabit (120 cm’ye kadar masalar için), Ayarlanabilir (140 – 200 cm arası masalar için ) ya da Temel (esnek masa genişlikleri için).

 
Desk Frame 1 Setpack

Kolonlar - DL SetPack
DESKLIFT™ SetPack (DL SetPack), iki kaldırma kolonu, bir masa kumandası, bir kontrol kutusu ve gerekli kablolar gibi ihtiyacınız olan tüm elektrikli bileşenleri içeren paketli bir set halinde gelmektedir. Masa ayarlama sisteminiz için gereken tüm bileşenleri içermenin yanı sıra her parçanın yuvarlak, kare ya da dikdörtgen kolon profilleri, standart ya da ters modellerde 2 ya da 3 aşamalı kolonlar gibi farklı modellerde gelmesi sayesinde müthiş tasarım özgürlüğü sağlamaktadır. Üç standart renkten birini seçin ve istediğiniz masa kumandası ile bir araya getirin. Çok sayıda kombinasyon seçeneğine sahipsiniz.

 
Desk Frame 1 Ayak

Ayak - DL Feet
DESKLIFT™ Feet (DL Feet), ayarlanabilir masalarda kullanılan çeşitli ayakları ifade eden genel bir terimdir. Farklı profil tasarımlarındaki çeşitli LINAK® kaldırma kolonlarında kullanılabilecek, iki standart uzunlukta ve çeşitli genişliklerde sunulmaktadır. Ayrıca, üstten montajlı ve gömme montajlı olmak üzere iki farklı montaj çözümünden istediğinizi seçebilirsiniz.

 

LINAK® ile tek noktadan alışveriş yapın
DF 1 konsepti birçok açıdan, piyasadaki ayarlanabilir ofis mobilyaları için elektrikli sistemler alanında en zengin ürün kataloglarından birini tamamlamaktadır. LINAK ürün serisi halihazırda, Desk Sensor 1 ve PIEZO™ gibi çarpışma önleme çözümlerine sahip gelişmiş masaların ve iş istasyonlarının yanı sıra ZERO™ teknolojisi ve PVC-Free™ sistem bileşenlerini kullanan enerji tasarruflu ve çevre dostu ofis masalarını kapsamaktadır.

Desk Frame 1 ile tanışın play-icon

Desk Frame 1 ile tanışın

Desk Frame 1: Ofis masası nasıl monte edilir play-icon

Desk Frame (Masa İskeleti) 1: Ofis masasının monte edilmesi

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Görüntüle