LINAK PIEZO™: Maddi hasarları engelleyen çarpışma önleme çözümü.
Teknoloji ve trendler

PIEZO™ maddi hasarları önler

LINAK PIEZO™, hareketin kısıtlandığı durumlarda hasarı önleme amaçlı bir çarpışmayı önleme teknolojisidir. Her türlü masa, çalışma istasyonu, mutfak, mağaza ve satış alanları, TV ve medya sehpalarında kullanılabilir.

PIEZO çarpışmayı önleme çözümü, ofis ekipmanlarınızın ömrünün uzamasını sağlar. Masanızın, sert bir nesne ile çarpışması durumunda maddi hasar oluşmasını önlediğinden, yatırımınızı koruyan bir sistemdir.

Çarpışma önleme özellikli bir ofis masası sisteminin avantajlarını ortaya koyan durumları görmek için videoyu izleyin. 

PIEZO ne anlama geliyor?
LINAK PIEZO™, donanım tabanlı çarpışma önleme teknolojimizin adıdır. PIEZO sensörü, tamamen masa kolonu içine entegre olduğundan, herhangi bir gözle görülebilir değişiklik yaratmaz ve ekstra bir montaj gerektirmez. Donanım tabanlı çarpışma önleme çözümleri, tipik yazılım tabanlı çözümlere göre daha hassastır ve daha hızlı çalışır. 

Nasıl çalışır?
Entegre PIEZO teknolojisi, masanın indirilmesi ve kaldırılması sırasında karşılaşılan engelleri algılar ve hasarı önlemek için hareketi durdurur ve ters yönde hareketi başlatır. Engeli kaldırıp masanın hareketini sürdürebilirsiniz. 

Kaldırma kolonlarında PIEZO
LINAK, piyasadaki en geniş ürün yelpazesine sahiptir. PIEZO teknolojisi, mevcut kaldırma kolonlarımızın çoğunda zaten opsiyonel olarak sunulmaktadır. Yakında başka modeller için de sunulmaya başlanacaktır.

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

PIEZO – donanım tabanlı çarpışma önleme çözümü

Donanım tabanlı çarpışma önleme çözümü PIEZO ile masanıza uzun bir kullanım ömrü kazandırın. PIEZO özelliğinin avantajlı olduğu çeşitli senaryoları keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.