Sistem

Kolon sistemleri

LINAK kolon sistemleri, mümkün olan en şık biçimde kusursuz hareket ve kolay ayarlama olanakları sunmaktadır.

Masalar ve iş istasyonları için içten motorlu kolon sistemleri
İçten motorlu sistemler, mevcut masa tasarımına yükseklik ayarlaması olanağı eklemek istediğiniz durumlarda en iyi tercihtir. Motor yuvasının bulunmadığı, engellemeyen yapıdaki tasarım, sabit ya da manuel olarak ayarlanan kolonların kullanıldığı mevcut masalara mükemmel biçimde entegre edilebilmektedir.

İçten motorlu ürün ailesinde birçok seçenek
LINAK DL2, DL4S, DL12, DL14 ve DL17 kolonları, ‘inline family’ olarak anılmaktadır. Yuvarlak, dikdörtgen ya da hafif yuvarlatılmış kenarlı olmak üzere farklı şekil seçenekleri ile tasarım özgürlüğü sunmaktadır. Kolon ailesi, zarif tasarımları ve çok sayıda standart özellikleri ile tanınmaktadır.

Hangi kolonu seçeceğiniz, tasarım gereksinimlerinize bağlıdır. Örneğin:
  • DL12, zarif bir silüet yaratacak dikdörtgen bir tasarım elde etmek istiyorsanız ideal tercihtir. Kayma pedlerinin görünmemesi ve kolon profilleri arasındaki mesafelerin dar olması sayesinde hoş bir görünüm ortaya koyar. DL12, standart olarak PIEZO™ teknolojisiyle gelmektedir ve PVC-Free™, yani PVC içermeyen bir üründür
  • Geniş çalışma aralığına sahip ince, yuvarlak bir tasarım istiyorsanız DL14 en iyi seçimdir. DL14, standart olarak PIEZO teknolojisiyle gelmektedir ve PVC-Free, yani PVC içermeyen bir üründür.
  • DL17 zarif, kare bir tasarıma, profiller arasında dar mesafeye, görünmez kayma pedlerine, standart olarak PIEZO teknolojisine sahiptir ve PVC-Free, yani PVC içermeyen bir üründür
  • DL4S, hafif yuvarlatılmış kenarlı ve geniş çalışma aralığı tercih edenler için idealdir. DL4S de PVC-Free, yani PVC içermeyen bir üründür.
  • DL2 kolonlar, sağlam tasarımı ve kontrol kutusu entegre edilebilme olanağı sayesinde tek ayaklı tasarımlar için idealdir.
Kolay kombine edilebilir Plug & Play™ sistemler
Kolon sistemleri, tüm parçaların birbiriyle uyumlu olduğu gerçek sistemlerdir. Plug & Play ile ürünleri birleştirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yani kolonlarınız tüm kontrol kutuları ve kumandalarla uyumludur. Birleştirildikten ve bağlantıları yapıldıktan sonra hemen kullanılmaya hazırdır. Çok şık sonuçlar elde edebileceğiniz birden fazla ayarlama seçeneğine sahipsiniz.
LINAK DESKLINE’ın son teknoloji üretim tesisleri play-icon

LINAK DESKLINE’ın son teknoloji üretim tesisleri

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

DL2 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Görüntüle

DL4S teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Görüntüle

DL12 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Görüntüle

DL14 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Görüntüle

DL17 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.