Contact us here
Sistem

Kolon sistemleri

Eğer dikkat çekmeyen ve tasarımında motor gövdesi bulunmayan kaldırma kolonları arıyorsanız, LINAK® Inline kolon sistemleri ideal bir tercihtir.

Kolon sistemleri

Ofis masaları için birçok avantaj
Her LINAK® sistemi, temelde birbirlerine bağlı bir veya daha fazla kaldırma kolonundan, bir kontrol kutusundan ve bir kumandadan oluşmaktadır.

Uygulamanıza ayak, travers ve daha birçok özellik ekleyebilirsiniz. Seçim sizin. Tercihinizi LINAK sistemlerinden ve LINAK aksesuarlarından yana kullanırsanız, her şeyin birbirine uyum sağlayacağından emin olabilirsiniz. Biz buna Tak & Çalıştır (Plug & Play™) diyoruz.

Inline kolonlar
LINAK®ın çapraz destek çubuğu olmayan masalar için geliştirdiği Inline kolon programı, bacakların rahat hareket edebileceği daha fazla alan ve daha fazla tasarım özgürlüğü kazandırır. Kolonlarımız yüksek kaliteleri, stabiliteleri ve son derece özelleştirilebilir olmaları ile bilinir.

Inline kolonlar dikdörtgen, kare, elips veya yuvarlak profilli olarak sunulur ve tercih ettiğiniz renkte temin edilebilir. Standart siyah, gri ve beyaz renklerinden birini tercih edebileceğiniz gibi size özel bir renk de seçebilirsiniz.

DESKLINE Inline kolon sistemi
 

Kontrol Kutusu
Inline kolon sistemleri, özelleştirilebilen bir kontrol kutusuna ihtiyaç duyar. Bu nedenle CBD6S Kontrol Kutusu, standart bir Inline kolon sisteminin beynidir. Kontrol kutusu, modeline bağlı olarak 4’e kadar kaldırma kolonunu kontrol edebilir. Eğer daha fazla kolonu birbirine bağlamak isterseniz, sisteme bir kontrol kutusu daha eklemeniz yeterlidir. LINAK’ın kontrol kutuları, kullanıma başlamadan önce belirli bir kurulum prosedürü uygulamanızı gerektirmeyen bir Tak & Çalıştır (Plug & Play) çözüm olmanın yanı sıra hafiftir, ince ve zarif bir tasarıma sahiptir ve son derece kolay bir şekilde monte edilir. Kablolar ve fişler tek bir vida ile sabitlenir ve kolayca bağlanabilir.

DESKLINE Inline kolon sistemi CBD6S
 

Masa kumandası
Tüm LINAK® masa kumandaları kullanıcı dostu ve entegrasyonu kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Minimalist kumandalardan entegre ekran, hafıza fonksiyonu ve Desk Control™ uygulamasına bağlantı sağlayan Bluetooth® gibi dijital özellikler ile donatılmış gelişmiş kumandalara kadar.

Beğendiğiniz masa kumandasını seçin, sisteminize bağlayın ve kullanmaya başlayın.

DESKLINE Inline kolon sistemi DPG1C
 

Çalışma masası sisteminizi tamamlayan ögeler
Kullanacağınız sistemi seçtikten sonra sıra sistemi çalışma masası tasarımınıza entegre etmeye gelir. Bir diğer tercih olarak tasarıma belirli kolonlar için sunulan DL Feet seti ekleyebilirsiniz. Güzel tasarıma sahip bu setler, çeşitli modellere sahiptir. Güzel ve stabil sisteminizi, sadece birkaç vida sıktıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sisteminize masayı yukarıya veya aşağıya hareket ederken çarpan objelerden koruyan Anti-Collision™ çözümünü ekleyebilirsiniz. Çoğu Inline kolon standart olarak entegre edilmiş bir PIEZO™ Anti-Collision sensör ile birlikte gelir. Bu sensör, jiroskop temelli Desk Sensor 1 Anti-Collision eklenti ünitesiyle kombine edilebilir ve bu sayede sistemi engellere karşı daha hassas hâle getirebilir. Son olarak, mobil çalışma masası sistemleri için sunulan BA001 batarya seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.

Piyasada bulunan en kapsamlı ürün yelpazesi ve özelleştirme seçenekleri
Ofis masaları ve iş istasyonları için piyasada sunulan muhtemelen en geniş ürün portföyünü oluşturan ürünlerimiz, çok kolonlu profiller ve çeşitli sistem çözümlerinden oluşmaktadır. Ürün veya sistem türü fark etmeksizin, özelleştirilebilir ve kullanımı kolay LINAK® çalışma masası sistemlerinde her şey birbiriyle uyum sağlar.

Ofis masaları ve iş istasyonları için sunduğumuz sistemler hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.

 

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

LINAK’tan DL17 kaldırma kolonu play-icon

LINAK’tan DL17 kaldırma kolonu

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler play-icon

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

DL2 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL4S teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL12 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL14 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL17 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now