Sistem

Baselift sistemleri

LINAK Baselift™ sistemleri, tezgâhların ve mutfak masalarının yüksekliğinin kusursuz biçimde ayarlanabilmesini sağlar.

Mutfaklar ve tezgâhlar için elektrikli hareket
Her LINAK® sistemi, temelde birbirlerine bağlı bir veya daha fazla lineer aktüatörden, bir kontrol kutusundan ve bir kumanda biriminden oluşmaktadır.

Baselift™ aktüatörler
LINAK® Baselift , mağaza tezgâhları ve özel mutfak tasarımları için ideal lineer aktüatördür. Sadece 100 mm yüksekliği ile kompakt ebatlara sahip aktüatör, mevcut mobilyaların çoğuna kolayca entegre edilebilir. Konfor sağlayan çözüm, genelde mevcut mobilyalara yer kaybetmeden ve saklama alanlarından ödün vermeden entegre edilebilir. Baselift’ler birbirlerine kolayca bağlanabilecek şekilde tasarlandıkları için, her büyüklükteki mobilya için cazip bir tercihtir.

DESKLINE Baselift sistemi
 

Kontrol kutusu
Baselift sistemleri çalışabilmeleri için bir kontrol kutusu gerektirdiklerinden dolayı, CBD6S kontrol kutusu bu sistemin beynidir. Bir kontrol kutusu ile dört adete kadar Baselift paralel sürüş için birbirine bağlanabilir. Daha fazla Baselift kullanmak isterseniz, sisteminize bir kontrol kutusu daha eklemeniz yeterlidir. LINAK kontrol kutuları Tak & Çalıştır (Plug & Play™) özellikli oldukları için, kullanıma başlamadan önce belirli bir kurulum prosedürü uygulamanızı gerektirmezler.

DESKLINE Baselift sistemi
 

Kumandalar
Tüm LINAK® kumandalar kullanıcı dostu ve entegrasyonu kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Tezgâha veya masaya entegre edilen DPT ve DPH masa kumandaları, mutfaklar ve mağaza tezgâhları için idealdir. Tercihiniz ne yönde olursa olsun, kumanda birimini bağladığınız zaman sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

DESKLINE Baselift sistemi
 

Piyasada bulunan en kapsamlı ürün yelpazesi ve özelleştirme seçenekleri
Ürün veya sistem türü fark etmeksizin, özelleştirilebilir ve kullanımı kolay LINAK® çözümlerinde her şey birbiriyle uyum sağlar. Mağaza tezgâhları, mutfaklar ve çeşitli mobilyalar için sunduğumuz sistemler hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.

LINAK Baselift – Ergonomi ile inovasyonun buluştuğu nokta play-icon

LINAK Baselift – Ergonomi ile inovasyonun buluştuğu nokta

LINAK’ın Baselift™ sistemi mutfakta nasıl monte edilir? play-icon

LINAK’ın Baselift™ sistemi mutfakta nasıl monte edilir?

LINAK DESKLINE’ın son teknoloji üretim tesisleri play-icon

LINAK DESKLINE’ın son teknoloji üretim tesisleri

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler play-icon

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler

Dosyalar

Baselift: Ergonomi ile inovasyonun buluştuğu nokta

Baselift; mutfaklarda, dolaplarda ve tezgâhlarda yükseklik ayarı için kullanılan kompakt boyutlu bir çözümdür.

Görüntüle

Baselift teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Görüntüle

Mutfağa hareket getirin

İster işte olalım ister evde, günlük faaliyetlerimizin tümünde vücudumuzu sağlıklı bir pozisyonda tutmamız son derece önemlidir. Bu nedenle LINAK, yüksekliği ayarlanabilir mutfaklar için Baselift sistemini geliştirdi.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.