Sistem

Baselift sistemleri

LINAK Baselift™ sistemleri, tezgâhların ve mutfak masalarının yüksekliğini kusursuz biçimde ayarlayarak, kullanıcıların ürünü kendilerine en uygun duruma getirmelerine olanak tanımaktadır.

Mutfak masaları ve tezgâhları için Baselift™  sistemleri
Eskiden mobilyalarda yükseklik ayarlaması sadece ofis masalarında kullanılmaktaydı. Ancak diğer iş yerleri ve evlerde de daha iyi ergonominin avantajlarından yararlanılabilir.

Kompakt LINAK Baselift™ sistemi, mutfakların ve mağaza tezgâhlarının elektrikli yükseklik ayarlaması için mükemmel bir çözüm olacak şekilde geliştirilmiştir. Genellikle tabana yerleştirilen kompakt Baselift üniteleri, mobilyaların kusursuz biçimde hareket ettirilmesini sağlamaktadır. Bir kontrol kutusuna bağlanan ve zarif kumandalarla ya da bir mobil uygulama ile kumanda edilen sistemler sayesinde, mutfak ya da tezgâh kullanıcıya göre ayarlanabilmektedir.

Plug & Play™ (Tak Çalıştır) özelliğinden yararlanın ve yaratıcığınızı gösterin
Kompakt ebatlardaki Baselift, yalnızca 100 mm yüksekliğe sahiptir ve genelde kullanılabilen yer ve alandan ödün vermeden mevcut tabanlara monte edilebilir. Bu sayede tasarım özgürlüğünün korunmasını sağlar.

Bir CBD6S Kontrol Kutulu Baselift sistemi, tüm ilgili kumandalarla uyumludur. Montajın kolay ve çabuk yapılabilmesini sağlamak için tüm ürünlerin birbiriyle uyumlu şekilde tasarladık – Plug & Play özelliği ürünleri birleştirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
LINAK Baselift – Ergonomi ile inovasyonun buluştuğu nokta play-icon

LINAK Baselift – Ergonomi ile inovasyonun buluştuğu nokta

LINAK’ın Baselift™ sistemi mutfakta nasıl monte edilir? play-icon

LINAK’ın Baselift™ sistemi mutfakta nasıl monte edilir?

LINAK DESKLINE’ın son teknoloji üretim tesisleri play-icon

LINAK DESKLINE’ın son teknoloji üretim tesisleri

Dosyalar

Baselift: Ergonomi ile inovasyonun buluştuğu nokta

Baselift; mutfaklarda, dolaplarda ve tezgâhlarda yükseklik ayarı için kullanılan kompakt boyutlu bir çözümdür.

Görüntüle

Baselift teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Görüntüle

Mutfağa hareket getirin

İster işte olalım ister evde, günlük faaliyetlerimizin tümünde vücudumuzu sağlıklı bir pozisyonda tutmamız son derece önemlidir. Bu nedenle LINAK, yüksekliği ayarlanabilir mutfaklar için Baselift sistemini geliştirdi.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.