Sistem

LINAK Desk Frame 2 – kolay masa iskeleti çözümü

Desk Frame 2, yalın bir tasarımda kolay bir çözüm ararken aynı zamanda LINAK®’ın yüksek kalite standartlarını elde etmek isteyen müşteriler için geliştirilmiş kolay bir masa iskeleti çözümüdür.

Desk Frame 2 (DF2), yüksek kaliteli bir oturarak/ayakta çalışılabilen bir masaya sahip olmanın belki de en hızlı yoludur. Bu çözüm, kolay montaj, yalın tasarım ve LINAK performansını bir arada sunmaktadır.

Tüm DF2 konsepti, motoru, elektronik sistemleri ve kabloları taşıyan ‘Travers” akıllı masa iskeletini temel almaktadır. Kolay monte edilen ve kullanıma hazır DF2 paketi, travers ile birlikte yan bağlantılar, görünmez kayma pedlerinin yer aldığı zarif kolonlar ve bir DL Feet setinden oluşmaktadır.

LINAK Travers

Travers
Travers, Desk Frame 2 konseptinin temelini oluşturur. Üst iskelet olarak görev yapar ve içinde motor, elektronik sistemler ve kablolar entegre biçimde yer almaktadır. Tüm bileşenlerin önceden monte edilmiş olması sayesinde yalın tasarımı ile göz doldurmaktadır. Son olarak travers teleskopik olması sayesinde çeşitli boyutlardaki (120 – 180 cm genişlik) masalarda kullanılabilir.

 
LINAK DPG

Yan bağlantılar, masa paneli ve kablolar
Yan bağlantı seti, masa iskeleti kurulumunun stabilitesini artırır. Güç kablosunun yanı sıra tercih ettiğiniz masa kumandasıyla birlikte gelmektedir. DF2 çözümünde Desk Panel DPG serisi standarttır. Modellerden hangisini tercih ederseniz edin, kolay kullanım ve zarif tasarımı bir arada elde edeceksiniz. Ancak gelişmiş Red Dot Ödüllü Desk Panel DPG1C, en iyi tercihlerden biridir. Kullanıcıların ayağa kalkmasını hatırlatan entegre bir ışık şeridine, bir ekrana ve Desk Control™ Uygulaması ile bağlanabilmeyi sağlayan Bluetooth® teknolojisine sahiptir.

 
LINAK Kaldırma kolonu

Kolonlar
Desk Frame 2’de görünmez kayma pedli kaldırma kolonları standarttır. Kaldırma kolonları, düzgün profilleri ile yalın bir görünüm ortaya koyarken u-braketleri sayesinde herhangi bir alet kullanılmaya gerek olmadan kolayca takılabilirler.

 
LINAK DL Feet

Ayaklar
Engel yaratmayan tasarıma sahip DESKLIFT™ Feet (DL Feet), DF2 de dahil olmak üzere çeşitli ofis masası tasarımlarıyla rahatlıkla kullanılabilmektedir. DL Feet, girintili ya da üstten takmalı olmak üzere iki tasarımda gelmektedir.

 

LINAK® ile tek noktadan alışveriş yapın
Desk Frame 2 çözümünde, kendi benzersiz yüksek kaliteli ofis masanızı kolayca oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceksiniz. Önceden hazırlanmış dört set halinde gelmektedir: 1. travers, 2. yan bağlantılar, kumanda ve kablolar, 3. kaldırma kolonları, 4. ayak.
Daha fazla ve özelleştirilebilir seçeneklere sahip bir tam masa iskeleti çözümü arıyorsanız, esnek Desk Frame 1 çözümümüze bakın.

Desk Frame 2: Montajı kolay masa iskeleti çözümü play-icon

Desk Frame 2: Montajı kolay masa iskeleti çözümü

Desk Frame 2: Ofis masası nasıl monte edilir play-icon

Desk Frame 2: Ofis masası nasıl monte edilir

Desk Frame 2: Ofis masası nasıl demonte edilir play-icon

Desk Frame 2: Ofis masası nasıl demonte edilir

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle