Contact us here
Haberler 9 Mayıs 2023

LINAK DPI masa kumandası serisi: göründüğünden daha fazlası

Gelişmiş ve sade tasarım, kolay kullanım ve dahili çarpışma önleme sensörü. Hepsi tek bir masa kumandasında. Oturarak/ayakta çalışılan masalar için geliştirilen LINAK DPI masa kumandası serisi, yenilikçiliği ve masa güvenliğini yeni bir seviyeye taşıyor.

 

Sade ve modern tasarım

Yeni DPI masa kumandası serisi, sahip olduğu modern tasarımıyla her masanın tasarımını mükemmel bir şekilde tamamlar. Yükseltme/alçaltma fonksiyonuna sahip temel model ve ekranla donatılmış gelişmiş model olmak üzere iki farklı versiyona sahip olan DPI serisi, tasarımcıların ve üreticilerin geliştirdikleri yüksekliği ayarlanabilir masalar için en uygun masa kumandasını seçebilme esnekliğini sunmaktadır.

Müşterilerimizin masa tasarımlarını bir üst seviyeye taşımak ve kullanım kolaylığını artırmak amacıyla, şekil ve fonksiyon arasında doğru dengeye sahip modern bir tasarım geliştirmek için yorulmadan çalıştık. Yeni DPI masa kumandası serimizin müşterilerin gereksinimlerini başarıyla karşıladığı kanısındayız.

Masa yüzeyinin altına zarif bir şekilde monte edilen LINAK DPI1C masa kumandası, hafifçe eğdiğinizde masanın yüksekliğini ayarlayabilmenizi sağlar.
 

Yeni DPI masa kumandası serisi, ince profili ve yuvarlatılmış kenarlı tasarımı ile her türlü modern masa tasarımını tamamlar ve minimalist zarafeti ile zamana gerçek anlamda meydan okur. Son kullanıcı, kumandanın göz alıcı tasarımının yanı sıra ergonomik şeklinden de yararlanır.

 

Dahili çarpışma önleme sensörü

DPI serisinin en dikkat çekici özelliği, bakıldığında görülemeyen bir özelliktir: DPI masa kumandasına entegre edilmiş olan çarpışma önleme sensörü, masa için yepyeni ve akıllı bir şekilde güvenlik sağlar.

Sensör, masa yukarı veya aşağı hareket ederken masada meydana gelen en ufak eğilmeyi bile algılar. Başka bir cisimle temas nedeniyle meydana gelen bu tür bir eğilme algılandığı an, masanın hareketi anında durup ters yönde devam ederek çarpışmanın etkisini minimize eder ve masanın zarar görmesini önler.

DPI masa kumandasına entegre ettiğimiz çarpışma önleme sensörü sayesinde müşterinin masaya haricî bir çarpışma önleme sensörü eklemesine gerek kalmaz. Bu sayede daha az parçadan oluşan sistemin hem kablo yönetimi hem de nakliyesi kolaylaştırılmış olur.

LINAK DPI1K ve DPI1C: yüksekliği ayarlanabilir masalarınızı, çarpışma önleme sensörüyle donatılmış masa kumandaları ile koruyun
 
 

Sezgisel kullanım deneyimi

Masayı anında hareket ettirmek için DPI serisi yenilikçi masa kumandasını hafifçe yukarıya veya aşağıya doğru eğmeniz yeterlidir. Otururken ayağa kalkmak (veya tam tersi) bu sayede son derece kolaylaşır; üstelik gözlerinizi ekrandan ayırmanıza bile gerek kalmaz.

Gelişmiş fonksiyonlara sahip olmak istiyorsanız DPI serisinin ekranlı modelini seçin. Ücretsiz Desk Connect™ uygulamasını indirin, DPl serisi kumandanızla eşleştirin ve uygulamayı kullanarak favori oturma ve ayakta durma konumlarınızı, otomatik hareket fonksiyonunu ve daha birçok özelliği kolayca ayarlayın.

DPI serisi, CBD6S kontrol kutusu ve/veya DL IC sistemleri tarafından desteklenen tüm LINAK DESKLINE ® sistemleri ile geriye dönük olarak uyumludur. Sadece takın ve hemen çalıştırın!

Gelişmiş ve sade tasarıma sahip LINAK DPI1C masa kumandası ve yardımcı mobil uygulaması Desk Connect™.
 

Oturarak/ayakta çalışılan masalar için sunduğumuz çeşitli masa kumandaları ve yüksekliği ayarlanabilir ofis masaları ve iş istasyonları için sunduğumuz elektrikli kaldırma kolonları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now