Contact us here
Haberler 15 Ocak 2018

DL IC ile tanışın - Ekonomik masalar için dokuz yeni kaldırma kolonu sistemi

Entegre kontrolörlü dokuz yeni kaldırma kolonu, her türlü ihtiyaca hitap eden bir ürün serisi oluşturmakta ve masa seçeneklerini artırmaktadır.

DL IC ile tanışın – Ekonomik masalar için dokuz yeni kaldırma kolonu sistemi

Ürün portföyümüzü, fiyat/performans için optimize edilen ofis masalarına yönelik olarak özel olarak geliştirdiğimiz sistemlerle genişlettik.

Geniş ürün serisi, çok sayıda masa tasarımı seçeneği sunmaktadır
Yüksekliği ayarlanabilir masalarınızı oluştururken temel bir aktüatör çözümü arıyorsanız, DL IC adını verdiğimiz ve kısa bir süre önce yeni ürünlerin eklendiği motor yuvalı kolonlar portföyümüzden seçim yapabilirsiniz. DL IC sistemler, dokuz farklı kolon modeliyle, tam istediğiniz masayı tasarlama özgürlüğü sağlamaktadır. 
 
Ekonomik masalar için kolay kurulum
DL IC sistemleri iki kaldırma kolonundan oluşan setlerdir: Entegre kontrolörlü bir ana kolon ve ona bağlı çalışan ikinci bir kolon. Tek yapmanız gerekenler, iki kaldırma kolonunu birbirine bağlamak, bir kumanda seçmek ve bir SMPS (Anahtarlamalı Güç Kaynağı) bağlamaktır. 

Aynı boyutlar ve Kick & Click™ uyumluluğu 
Entegre kontrolörlü (IC) kaldırma kolonlarımız, standart kaldırma kolonlarımızla aynı boyutlara sahiptir. Yani DL IC kaldırma kolonunda, standart DL kaldırma kolonu modelinde kullandığınız ayağın aynısından yararlanabilirsiniz. Ayrıca tüm DL IC kaldırma kolonları, Kick & Click™ uyumluluğu ile ofis masanızın kolayca kurulmasını sağlamaktadır. 

Hepsi yüksek LINAK kalitesinde sunulan bu DL IC kaldırma kolonları arasında seçim yapabilirsiniz

  • Standart ayarlama aralıklı, dikdörtgen şekilli tasarım: DL5IC ve DL15IC
  • Uzun ayarlama aralıklı, dikdörtgen şekilli tasarım: DL6IC ve DL16IC
  • Standart ayarlama aralıklı, yuvarlak şekilli tasarım: DL8IC ve DL10IC
  • Uzun ayarlama aralıklı, yuvarlak şekilli tasarım: DL9IC ve DL11IC
  • Uzun ayarlama aralıklı kare tasarım: DL19IC

Temel, standart ya da çeşitli özelleştirme seçeneklerine sahip esnek bir aktüatör çözümü arıyorsanız, yüksek kaliteli bir LINAK ürünü alacağınızdan emin olabilirsiniz. Aradığınız sistemi bizde mutlaka bulabilirsiniz.

 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now