Haberler 10 Aralık 2019

Ayarlanabilir konfor yatakları için daha fazla seçenek

Konfor yatakları için geliştirilebilecek hareket çözümlerinin sayısı arttı. LINAK®, hem zarif bir tasarımı olan hem de son derece güçlü olan bir tek aktüatör geliştirdi: LA18 IC. Yatak üreticilerini tek aktüatörlü sistemler ile daha fazla seçenek sunarak desteklemeyi hedefleyen bu aktüatörler, yatak sistemlerine daha fazla güç katmak veya daha fazla özellik entegre etmek isteyenler için ideal.

Konfor mobilyalarına yönelik LINAK® ürün portföyünün yeni üyesi, tabiri yerindeyse “tek hareket ile" birçok yeni seçenek sunmaktadır.

LA18 IC (entegre kontrolörlü) lineer aktüatör, yatak tasarımlarınıza daha bile fazla güç katabilmenizi sağlıyor. Daha yüksek güce sahip bu aktüatör çözümü, ürün portföyünüzü yeni ürünler ile zenginleştirmenizı bile sağlayabilir.

Gerektiğinde ihtiyacını duyduğunuz ekstra güç
LINAK® aktüatör sistemleri ile ayarlanabilir konfor yatakları geliştiren Avrupalı tasarımcılar, genelde tercihlerini TWINDRIVE® aktüatör serisinin TD4 ve TD5 modellerinden yana kullanırlar. Entegre kontrolör (IC teknolojisi) ile donatılmış her iki aktüatör, tasarımcıların yataklarına kompakt ve göze batmayan hareket sistemleri entegre edebilmelerini sağlamaktadır.

Ancak dahası var: Sunulan yeni sistem; Yatak Altı Aydınlatması, masaj motoru ve yatağı HC40 el kumandası veya akıllı telefon uygulaması gibi kablosuz çözümlerle kontrol edilebilme özelliği ile donatılmıştır.

LA18 IC Advanced ve LA18 IC Standard aktüatör setleriLA18 IC Advanced ve LA18 IC Standard aktüatör setleri
 

Giderek daha ağır tasarımlar ile karşılaştığımız yatak sektöründe, dual aktüatörlerin bazen yetersiz kaldığını gözlemledik. LA18 IC serisini ürün portföyümüze eklememizin nedeni de budur! Her biri 6.000 N’a kadar yüksek itiş gücüne sahip olan aktüatörler, bir kontrol kutusuna yer ayırmanıza gerek kalmadan birçok aktüatörden oluşan sistemler geliştirebilmenizi sağlamaktadır.


Kolay montaj için arka fikstür
LA18 IC, aktüatörlerin yatak çerçevesine kolay ve basit bir şekilde monte edilebilmesini sağlayan, tercihe bağlı bir arka fikstür (Ø33,8 mm) ile temin edilebilir. Tüm bunlara ek olarak aktüatörlerde yerleşik olarak bulunan Bluetooth® Low Energy (BLE) teknolojisi, yeni el kumandalarımız HC40 FRAME™ ve HC40 TWIST™ ile sunulan harika özelliklerden faydalanabilmenizi de sağlamaktadır.


Düşük gürültü logosu

Ağır ve dayanıklı yatak tasarımları için düşük gürültü seviyesi
LA18 IC aktüatör setleri, yüksek güce sahip olmalarına rağmen yatağınıza son derece sessiz ve hassas hareket kazandırır.

 

Konfor yatağı tasarımınızı ileri aktüatör teknolojisi ile nasıl bir üst seviyeye taşıyabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bölgenizdeki LINAK® temsilciliği ile iletişime geçin. 

 
LA18 IC Advanced LA18 IC Standard

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.