Kaldırma Kolonları

DL6

Masa tasarımında neredeyse görünmeyen kompakt bir motora sahip 3 parçalı kaldırma kolonu. Son derece dayanıklıdır ve birbirinden farklı masa tasarımları ile uyumludur. Tercihe bağlı LINAK PIEZO çarpışma önleme sistemi.

Ürün tanımı

DL6

DESKLIFT DL6, endüstriyel tezgâhlardan ofis masalarına kadar çeşitli masa uygulamaları için kompakt ve 3 parçalı ideal bir kaldırma kolonudur.

DL6, montajda az yer kaplamasını sağlayan 3 parçalı ve uzun stroklu yapısı sayesinde, masanın kullanıcısı ne boyda olursa olsun ideal bir tercihtir.

DL6’nın orta profili, masanın bacakları her zaman aynı yükseklikte olabilmesi için senkron olarak hareket ederek masa tasarımını optimize etmektedir.

DL6, masa tasarımında neredeyse görünmez olan kompakt bir motor gövdesine sahiptir ve son derece sağlam olduğundan dolayı çapraz destek çubuğu gerektirmez.

DL6, 2 parçalı DL5 kolon ile aynı dış ebatlara ve montaj deliklerine sahiptir ve bu sayede bu iki model birbirleriyle uyumludur. Bu sayede, aynı masa yüzeyi ve masa ayağı tasarımlarında kullanılabilirler.

DL6, farklı masa tasarımlarına uyabilmesi için çeşitli standart renklerde temin edilebilmektedir.

Tercihe bağlı olarak PIEZO™ (çarpışma önleme) ile temin edilebilmektedir. PIEZO, masanın hareketini engelleyecek bir engelle karşılaşması nedeniyle masaya zarar gelme riskini minimize etmektedir.

DL6 sistemi, bir DESKLINE® kontrol kutusu (CBD) ile kontrol edilmektedir. Tercih edilen kontrol kutusu hangisi olursa olsun, tüm modeller paralel hareketin hassas ve gürültü seviyesinin düşük olmasını sağlar.

DL6, tek bir kolon olarak ya da 2, 3 veya 4’lü paralel sistemlerde kullanılabilir.

  • Maks. güç: 1,200 N
  • Maks. hız: 38 mm/s

Ürün teknik veri sayfası

DL6 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Broşürler ve kılavuzlar

DL5/DL6 (CBD6S’li) sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DL5/DL6 sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Görüntüle

Kick & Click broşürü

Kick & Click çözümünün öne çıkan benzersiz özelliğini bu broşürde keşfedebilirsiniz.

Görüntüle

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

Mutfak çözümleri

Mutfağınızı bir üst seviyeye taşıyın. Elektrikli hareketliliğin yarının mutfaklarını ne şekilde geliştirebileceğini düşündüğümüzde sınır tanımıyoruz.

Görüntüle

Mağaza içi çözümleri

LINAK’ın elektrikli aktüatörleriyle donatılmış, yüksekliği ayarlanabilir tezgâhlar, çalışanların istedikleri zaman duruşlarını değiştirerek çalışabilmelerini sağlar.

Görüntüle

Ambalajlama masası

LINAK’ın ambalajlama masalarına ve ekipmanlarına yönelik elektrikli aktüatör sistemleri, ambalaj boyutlarının sıkça değiştiği ve vardiyalı çalışılan ortamlarda masanın hızlı ve kolay biçimde ayarlanabilmesini sağlar.

Görüntüle

Montaj masaları

LINAK’ın montaj masaları için geliştirdiği elektrikli aktüatör sistemleri, son derece güçlü olmalarına rağmen benzer çözümlerden daha az güç tüketir.

Görüntüle

Posta tasnif etme masaları

LINAK’ın posta tasnif etme masaları için geliştirdiği elektrikli aktüatör sistemleri, ağır yüklere ve zorlu koşullara dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Görüntüle

ESD iş tezgâhları

LINAK’ın ESD iş tezgâhları için geliştirdiği elektrikli aktüatör sistemleri, elektrostatik boşalmalara karşı tam koruma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Görüntüle

Kontrol odalarında kullanılan iş istasyonları

LINAK’ın kontrol odalarında kullanılan iş istasyonlarına yönelik geliştirdiği elektrikli aktüatör sistemleri, vardiyalı çalışan kişilerin masa yüksekliğini hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde ayarlayabilmesini sağlar.

Görüntüle

Monitör takılabilen masalar

LINAK’ın monitör takılabilen masalara yönelik elektrikli aktüatör sistemleri, masanın hızlı ve kolay biçimde ayarlanabilmesini sağlar. Her bir masa, kullanıcısının ihtiyaçlarına göre hassas olarak ayarlanabilir.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

PIEZO – donanım tabanlı çarpışma önleme çözümü

Donanım tabanlı çarpışma önleme çözümü PIEZO ile masanıza uzun bir kullanım ömrü kazandırın. PIEZO özelliğinin avantajlı olduğu çeşitli senaryoları keşfedin.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Çevreye duyarlılık kriteri – PVC’siz ürünler

PVC içeren malzemelere çeşitli alternatifler mevcuttur. Çevreye duyarlı yeni kriterlerimizi öğrenin ve neden PVC’siz çözümler sunduğumuzu keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.