Kaldırma Kolonları

DL6

Masa tasarımında neredeyse görünmeyen kompakt bir motora sahip 3 parçalı kaldırma kolonu. Son derece dayanıklıdır ve birbirinden farklı masa tasarımları ile uyumludur. Tercihe bağlı LINAK PIEZO çarpışma önleme sistemi.

DL PLUS: Kaldırma kolonları için sade bir tasarım play-icon

DL PLUS: Kaldırma kolonları için sade bir tasarım

play-icon

DL PLUS™ kaldırma kolonları ilham vermek için tasarlandı

DL6

DESKLIFT™ DL6, endüstriyel tezgâhlardan ofis masalarına kadar çeşitli masa uygulamaları için, kompakt ve 3 parçalı ideal bir kaldırma kolonudur.

3 parçalı yapısı, montaj için az yer gerektirmesine rağmen yüksek bir strok uzunluğu sunar. Bu sayede DL6, masayı kullanan kişinin boyu ne olursa olsun, ofis masaları için ideal tercih olarak öne çıkmaktadır.

DL6’nın orta profilleri, senkron hareket ederek profillerin her zaman aynı yükseklikte olmasını sağlar ve bu sayede masa dengesini her zaman optimum seviyede tutar. Kolon bölümü son derece dayanıklı olan DL6’nın motor gövdesi, masa tasarımında neredeyse görünmeyecek kadar kompakttır.

DL6, 2 parçalı DL5 kolon ile aynı dış ebatlara ve montaj deliklerine sahip tir ve bu sayede bu iki model birbirleriyle uyumludur. Bu sayede, aynı masa yüzeyi ve masa ayağı tasarımlarda kullanılabilirler. DL6, farklı masa tasarımlarına uyabilmesi için çeşitli standart renklerde temin edilebilir.

DL6 ürün programı, çeşitli ürün versiyonları sunmaktadır:

  • DL6 PLUS™, tasarımı optimize edilmiş versiyon
  • PIEZO™ (çarpışma emniyeti), bir obje ile çarpışma nedeniyle masada oluşabilecek hasar riskini minimize eder
  • İkili masa çözümlerine özel versiyonlar

DL6 sistemi, bir DESKLINE® kontrol kutusu (CBD) ile kontrol edilir. Kontrol kutusu, paralel hareketin hassas ve gürültü seviyesinin düşük olmasını sağlar.

DL6, ister tek bir kolon olarak, ister 2, 3 veya 4 kolonlu paralel sistemlerde, ister 16 kolondan oluşan çoklu paralel sistemlerde kullanılabilir..

DL6 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL5/DL6 (CBD6S’li) sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DL5/DL6 sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Görüntüle

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

Mutfak çözümleri

Mutfağınızı bir üst seviyeye taşıyın. Elektrikli hareketliliğin yarının mutfaklarını ne şekilde geliştirebileceğini düşündüğümüzde sınır tanımıyoruz.

Görüntüle

Mağaza içi çözümleri

LINAK’ın elektrikli aktüatörleriyle donatılmış, yüksekliği ayarlanabilir tezgâhlar, çalışanların istedikleri zaman duruşlarını değiştirerek çalışabilmelerini sağlar.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Ofis masaları için Anti-Collision™ çözümü

Yükseklik ayarlı masanızı hem yukarı hem aşağı hareket ederken oluşabilecek hasarlara karşı koruyun. LINAK'ın hassas Anti-Collision ™ çözümlerini keşfedin.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.