Kaldırma Kolonları

DL19

Eşsiz bir kare profilli tasarıma sahip, 3 kademeli ve motorlu kaldırma kolonu. Masaları için idealdir ve montajı çok kolaylaştıran LINAK Kick & Click™ çözümüyle birlikte gelmektedir.

DL19

DESKLIFT DL19, 3 parçalı, kare profilli ve motorlu bir kaldırma kolonudur. Kolonun görünmez kayma pedleri, göze hitap eden tasarımlar geliştirilebilmesini sağlamaktadır. 
Endüstriyel tezgâhlardan ofis masalarına kadar çeşitli masa uygulamaları için ideal bir tercihtir. DL19, montajda az yer kaplamasını sağlayan 3 parçalı ve uzun stroklu yapısı sayesinde, masanın kullanıcısı ne boyda olursa olsun ideal bir tercihtir. 

DL19, Kick & Click™ ile uyumlu olan kompakt bir motor gövdesine sahiptir. DL19, çeşitli masa tasarımlarına uyabilmesi için çeşitli standart renklerde temin edilebilmektedir. Tercihe bağlı olarak PIEZO™ (çarpışma önleme) ile temin edilebilir. PIEZO, masanın hareketi esnasında bir engelle karşılaşması nedeniyle masaya gelebilecek zarar riskini minimize etmektedir.

Bir DESKLINE® kontrol kutusu (CBD) ile kontrol edilen DL19 sistemi, paralel hareketin hassas ve gürültü seviyesinin düşük olmasını sağlamaktadır. DL19, tek bir kolon olarak ya da 2, 3 veya 4’lü paralel sistemlerde kullanılabilir.

DL19 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL18/DL19 kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

Ofis masaları için Anti-Collision™ çözümü

Yükseklik ayarlı masanızı hem yukarı hem aşağı hareket ederken oluşabilecek hasarlara karşı koruyun. LINAK'ın hassas Anti-Collision ™ çözümlerini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.