Contact us here
Kaldırma Kolonları

DL11

Kompakt boyuta ve yuvarlak profile sahip, üç parçalı dayanıklı bir kaldırma kolonu.
Bu kolon, yüksek strok uzunluğu ve küçük ebatları sayesinde her boya sahip kullanıcının masası için idealdir. Kompakt boyutlara sahip motor gövdesi, masanın altında neredeyse hiç görünmez ve kolayca monte edilebilmesini sağlayan Kick & Click özellikli üst iskelet ile uyumludur.
Çeşitli ofis masası tasarımlarına uyabilmesi için çeşitli standart renklerde temin edilebilir.
DL11 ürün programı, çeşitli ürün versiyonları sunmaktadır: DL11 PLUS™ (gizli kayma pedleri); PIEZO™ (çarpışma önleyici); DL11 XL (ekran ve monitör stantları için optimize edilmiş).

DL11

DESKLIFT ™ DL11, yükseklik ayarlı ofis masaları gibi çok çeşitli yüksekliği ayarlanabilir masa uygulamaları için mükemmel olan kompakt, yuvarlak, üç parçalı bir kaldırma kolonudur. Kısa kapalı boyu ve uzun strok uzunluğu ile üç parçalı DL11, kullanan kişinin boyu ne olursa olsun bir masa için en uygun seçimdir.

DL11 yuvarlak kolonlar, profillerin kendi içerisinde dönmesine karşı korumalıdır. DL 11’nin kompakt boyutlara sahip motor gövdesi, masanın altında neredeyse hiç görünmez ve Kick & Click özellikli üst iskelete kolayca monte edilebilir. Kolon son derece dayanıklıdır. İki parçalı DL10 kolonu ile aynı dış boyutlara (ø70 mm) ve motor gövdesi montaj deliklerine sahiptir, bu da onları aynı üst çerçeveye ve ayaklara uymasını sağlamaktadır. DL11, çeşitli masa tasarımlarına uyabilmesi için çeşitli standart renklerde temin edilebilmektedir.

DL11 ürün programı, çeşitli ürün versiyonları sunmaktadır:

  • Ürünün tasarımı optimize edilmiş versiyonu olan DL11 PLUS™, istendiğinde ideal bir görünüm için siyah, gri veya beyaz gövde halkaları ile beraber temin edilebilir.
  • PIEZO™ (çarpışma önleme), bir obje ile çarpışma nedeniyle masada oluşabilecek hasar riskini minimize eder
  • Ürünün daha uzun bir versiyonu olan DL11 XL, ekran ve monitör stantlarının ayarlanabilmesi için optimize edilmiştir.

DL11 sistemi, bir DESKLINE® kontrol kutusu (CBD) ile kontrol edilir. Kontrol kutusu, paralel hareketin hassas ve gürültü seviyesinin düşük olmasını sağlar. DL11, ister tek bir kolon olarak, ister 2, 3 veya 4 kolonlu paralel sistemlerde, ister 16 kolondan oluşan çoklu paralel sistemlerde kullanılabilir.. Masa hareket ederken bir çarpışma meydana geldiğinde masada veya çarpılan nesnede oluşabilecek hasarı sınırlamak amacıyla kontrol kutusuna çarpışma önleyici Desk Sensor™ 1 birimi bağlanabilir.


DL11 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

CBD6S'li kullanım kılavuzu ile DL8, DL9, DL10 ve DL11

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

CBD4/CBD5/CBD6 kullanım kılavuzu ile DL8, DL9, DL10 ve DL11

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Görüntüle

Ofis masaları için Anti-Collision™ çözümü

Yükseklik ayarlı masanızı hem yukarı hem aşağı hareket ederken oluşabilecek hasarlara karşı koruyun. LINAK'ın hassas Anti-Collision ™ çözümlerini keşfedin.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.