Kaldırma Kolonları

DL11

Çeşitli masa uygulamalarına ve TV/monitör stantlarına kusursuz ve düşük gürültülü hareket kazandıran, uzun stroklu elektrikli kolon. 3 parçalı tasarım, kolona kısa kurulum ebatları sağlar. Tercihe bağlı LINAK PIEZO çarpışma önleme sistemi ile temin edilebilmektedir.

DL11

DL11 DESKLIFT; ofis masalarından toplantı masalarına kadar çeşitli masa uygulamaları için kompakt ebatlara ve yuvarlak profile sahip 3 parçalı ideal bir kaldırma kolonudur.

3 parçalı yapı, uzun strok boyu ile kombine edilmiş kısa bir kurulum boyutu sağlayarak, masayı kullanan kişinin boyu ne olursa olsun DL11'i ideal tercih yapmaktadır.

DL11, aynı dış ebatlara ve montaj deliklerine sahip olan 2 parçalı DL10 kolon ile uyumludur. Bu sayede masa yüzeyi ve masa ayağı aynı olan tasarımlarda kullanılabilmektedirler.

DL11, çeşitli masa tasarımlarına uyabilmesi için çeşitli standart renklerde temin edilebilmektedir. Tercihe bağlı olarak PIEZO™ (çarpışma önleme) ile temin edilebilmektedir. PIEZO, masanın hareketi esnasında bir engelle karşılaşması nedeniyle masaya gelebilecek zarar riskini minimize etmektedir.

DL11, standart DESKLINE® kontrol kutusu (CBD) ile uyumludur. Hangi kutunun tercih edildiği fark etmeksizin, her biri son derece düşük ve rahatsız etmeyen bir gürültü seviyesi ve çeşitli seçenekler sunar.

DL11, ekran ve monitör stantları için optimize edilmiş, XL adlı daha uzun bir modele de sahiptir.

  • Maks. güç: 800 N
  • Maks. hız: 38 mm/s

DL11 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL8, DL9, DL10 ve DL11 (CBD6S’li) kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DL8, DL9, DL10 ve DL11 kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Görüntüle

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Ofis masaları için Anti-Collision™ çözümü

Yükseklik ayarlı masanızı hem yukarı hem aşağı hareket ederken oluşabilecek hasarlara karşı koruyun. LINAK'ın hassas Anti-Collision ™ çözümlerini keşfedin.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.