Kaldırma Kolonları

DL11

Çeşitli masa uygulamalarına ve TV/monitör stantlarına kusursuz ve düşük gürültülü hareket kazandıran, uzun stroklu elektrikli kolon. 3 parçalı tasarım, kolona kısa kurulum ebatları sağlar. Tercihe bağlı LINAK PIEZO çarpışma önleme sistemi ile temin edilebilmektedir.

DL11

DL11 DESKLIFT; ofis masalarından toplantı masalarına kadar çeşitli masa uygulamaları için kompakt ebatlara ve yuvarlak profile sahip 3 parçalı ideal bir kaldırma kolonudur.

3 parçalı yapı, uzun strok boyu ile kombine edilmiş kısa bir kurulum boyutu sağlayarak, masayı kullanan kişinin boyu ne olursa olsun DL11'i ideal tercih yapmaktadır.

DL11, aynı dış ebatlara ve montaj deliklerine sahip olan 2 parçalı DL10 kolon ile uyumludur. Bu sayede masa yüzeyi ve masa ayağı aynı olan tasarımlarda kullanılabilmektedirler.

DL11, çeşitli masa tasarımlarına uyabilmesi için çeşitli standart renklerde temin edilebilmektedir. Tercihe bağlı olarak PIEZO™ (çarpışma önleme) ile temin edilebilmektedir. PIEZO, masanın hareketi esnasında bir engelle karşılaşması nedeniyle masaya gelebilecek zarar riskini minimize etmektedir.

DL11, standart DESKLINE® kontrol kutusu (CBD) ile uyumludur. Hangi kutunun tercih edildiği fark etmeksizin, her biri son derece düşük ve rahatsız etmeyen bir gürültü seviyesi ve çeşitli seçenekler sunar.

DL11, ekran ve monitör stantları için optimize edilmiş, XL adlı daha uzun bir modele de sahiptir.

  • Maks. güç: 800 N
  • Maks. hız: 38 mm/s

DL11 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL8, DL9, DL10 ve DL11 (CBD6S’li) kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DL8, DL9, DL10 ve DL11 kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Kick & Click broşürü

Kick & Click çözümünün öne çıkan benzersiz özelliğini bu broşürde keşfedebilirsiniz.

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Kontrol odalarında kullanılan iş istasyonları

LINAK’ın kontrol odalarında kullanılan iş istasyonlarına yönelik geliştirdiği elektrikli aktüatör sistemleri, vardiyalı çalışan kişilerin masa yüksekliğini hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde ayarlayabilmesini sağlar.

Monitör takılabilen masalar

LINAK’ın monitör takılabilen masalara yönelik elektrikli aktüatör sistemleri, masanın hızlı ve kolay biçimde ayarlanabilmesini sağlar. Her bir masa, kullanıcısının ihtiyaçlarına göre hassas olarak ayarlanabilir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

PIEZO – donanım tabanlı çarpışma önleme çözümü

Donanım tabanlı çarpışma önleme çözümü PIEZO ile masanıza uzun bir kullanım ömrü kazandırın. PIEZO özelliğinin avantajlı olduğu çeşitli senaryoları keşfedin.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Çevreye duyarlılık kriteri – PVC’siz ürünler

PVC içeren malzemelere çeşitli alternatifler mevcuttur. Çevreye duyarlı yeni kriterlerimizi öğrenin ve neden PVC’siz çözümler sunduğumuzu keşfedin.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.