Contact us here
Kaldırma Kolonları

DL11

Hem oturarak/ayakta çalışılan masalar hem de ekran ve monitör stantları için ideal, zarif ve yuvarlak profilli 3 kademeli kaldırma kolonu. Daha fazla dayanıklılık ve kararlılık için optimize edilmiş motor yuvalı, dayanıklı Ø70 mm kolon.

DL11 serisi ürünlerin DL PLUS™ (gizlenmiş kayma pedli), DL PLUS™ High-speed (60 veya 80 mm/sn), PIEZO™ çarpışma önleme sistemiyle donatılmış ve DL 11 XL (ekran ve monitör stantları için optimize edilmiş) modelleri temin edilebilir.

DL11

DESKLIFT™ DL11; kompakt, yuvarlak profilli 3 parçalı bir kaldırma kolonudur ve çeşitli yüksekliği ayarlanabilir masa uygulamaları için mükemmel bir tercihtir. 3 parçalı 3 DL11, kısa yerleşik ebatlara ve yüksek bir strok uzunluğuna sahip olduğundan, kullanıcının boyu ne olursa olsun çalışma masaları için ideal bir tercihtir.

DL11’in profilli, burkulmalara/bükülmelere karşı korumalıdır. Kolon bölümü son derece dayanıklı olan DL11’in motor yuvası, masa tasarımında neredeyse görünmeyecek kadar kompakttır. İki parçalı DL10 kolon ile aynı dış ebatlara (ø70 mm) ve aynı motor yuvası montaj deliklerine sahip olan DL11, bu sayede Kick & Click™ üst çerçeve de dâhil olmak üzere aynı üst çerçeve ve ayak tasarımlarıyla uyumludur. DL11, çeşitli masa tasarımlarına uyabilmesi için çeşitli standart renklerde temin edilebilmektedir.

DL11 ürün programı, çeşitli ürün versiyonları sunmaktadır:

  • Ürünün tasarımı optimize edilmiş versiyonu olan DL11 PLUS™, istendiğinde ideal bir görünüm için siyah, gri veya beyaz gövde halkaları ile beraber temin edilebilir.
  • PLUS™ High-speed: Hızlı yükseklik ayarı ve optimize edilmiş tasarım
  • PIEZO™ (çarpışma emniyeti), bir obje ile çarpışma nedeniyle masada oluşabilecek hasar riskini minimize eder
  • Ürünün daha uzun bir versiyonu olan DL11 XL, ekran ve monitör stantlarının ayarlanabilmesi için optimize edilmiştir.

DL11 sistemi, bir DESKLINE® kontrol kutusu (CBD) ile kontrol edilir. Kontrol kutusu, paralel hareketin hassas ve gürültü seviyesinin düşük olmasını sağlar. DL11, ister tek bir kolon olarak, ister 2, 3 veya 4 kolonlu paralel sistemlerde, ister 16 kolondan oluşan çoklu paralel sistemlerde kullanılabilir. Masa hareket ederken bir çarpışma meydana geldiğinde masada veya çarpılan nesnede oluşabilecek hasarı sınırlamak amacıyla kontrol kutusuna çarpışma önleyici Desk Sensor™ 1 birimi bağlanabilir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
DL11 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

CBD6S'li kullanım kılavuzu ile DL8, DL9, DL10 ve DL11

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

CBD4/CBD5/CBD6 kullanım kılavuzu ile DL8, DL9, DL10 ve DL11

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Ofis masaları için Anti-Collision™ çözümü

Yükseklik ayarlı masanızı hem yukarı hem aşağı hareket ederken oluşabilecek hasarlara karşı koruyun. LINAK'ın hassas Anti-Collision ™ çözümlerini keşfedin.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now