Contact us here

Kaldırma Kolonları

Tümünü görüntüle kaldırma kolonları

LINAK aktüatörleri ve kaldırma kolonları, konum geri bildirim özelliğine sahiptir. Bu özellik, kullanıcıların masalarını veya endüstriyel uygulamalarını hassas bir şekilde ayarlayabilmelerini sağlar. Hatta ayarları çoğu durumda mobil cihaz üzerinden yapmak bile mümkündür. 

Elektrikli kaldırma kolonlarının montajı veya entegrasyonu, hidrolik ve pnömatik sistemlere kıyasla daha kolaydır. Hortumların ve pompaların olmaması, bakım yapma ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır.

Güvenilir, gürültüsüz ve düşük enerji tüketimli yükseklik ayarlama sistemleri söz konusu olduğunda, LINAK kaldırma kolonları uluslararası bir standart olarak öne çıkmaktadır. Çevre dostu malzemelerden oluşan zarif tasarımlı bu ürünlerin, montajı ve entegrasyonu son derece kolaydır.

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Hizmet verdiğimiz sektörler

LINAK®, birbirinden farklı uygulama alanlarına kusursuz hareketlilik kazandırmak amacıyla elektrikli lineer aktüatör çözümleri üretmektedir. Geliştirdiği çözümleri sağlıktan tarıma, konfor mobilyalarından ofis donanımlarına ve endüstriyel otomasyona kadar çeşitli sektörlere sunmaktadır.

Çalıştığımız sektörlerin kapsamlı çeşitliliğini siz de keşfedin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.