Aksesuarlar

Desk Frame 2

Desk Frame 2 (DF2), 2 ayaklı ofis masası tasarımları için LINAK® tarafından geliştirilmiş montajı kolay bir iskelet çözümüdür. Motoru, elektronik bileşenleri ve kabloları içerisinde barındıran bir sistem temel alınarak geliştirilmiş çözüm, kaldırma kolonlarıyla birlikte gelir ve sade bir tasarıma sahiptir.

Desk Frame 2: Ofis masası nasıl monte edilir play-icon

Desk Frame 2: Ofis masası nasıl monte edilir

Desk Frame 2: Ofis masası nasıl demonte edilir play-icon

Desk Frame 2: Ofis masası nasıl demonte edilir

Desk Frame 2: Montajı kolay masa iskeleti çözümü play-icon

Desk Frame 2: Montajı kolay masa iskeleti çözümü

Desk Frame 2

Desk Frame 2 (DF2), LINAK® tarafından geliştirilmiş kapsamlı bir masa iskeleti çözümüdür. Bu çözüm,yeni bir konseptten yola çıkılarak geliştirildi. Bu sistem, motor ve tüm kablolar dâhil olmak üzere bütün elektronik bileşenleri içerisinde barındırmaktadır.

DF2, ya birbirlerine geçirilerek ya da sadece birkaç vida kullanılarak birbirlerine bağlanan az sayıda parçadan oluştuğu için, son derece hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilmektedir. DF2, sade bir tasarıma sahiptir. Kaldırma kolonlarının kayma pedleri gizlidir, profillerde delik yoktur ve sistemin içerisine entegre edilmiş kablolar ve motor sayesinde yalnızca güç kablosu ve masa kumandasına giden kablo görünür. DF2, tıpkı LINAK’ın diğer 3 parçalı kolonları gibi, tercih edilen LINAK kalitesine ve performansına sahiptir. DF2’nin standart özelliklerinden biri, hareket sırasında engellerin mobilyaya zarar vermesini önleyen Desk Sensor™ 1 çarpışma önleme teknolojisidir. DF2, kaldırma kolonlarının ister ayakların üstüne ister ayaklara gömme olarak monte edilebilmesini sağlayan mevcut DESKLIFT™ Feet  modellerini kullanmaktadır.

DF2, nakliye sırasında optimizasyon sağlayan bir yöntem ile ambalajlanmıştır. Tüm ana bileşenler ayrı olarak ambalajlanmıştır ve sayıları düzenlenmiştir.

Desk Frame 2: Teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Desk Frame 2: Kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.